reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem na rozstępy?

ja tez stosowalam cepan i pmagal. teraz uzywam kremy z avonu i jest taki sobie. brzuch mam okropny :( a stosowalam rozne specyfiki podczas ciazy. smaruje sie sopotem i rozstepy staja sie mniej widoczne,no ale sa :(a "opalenizna" w koncu sie zmyje. jak to jest z cwiczeniami?? jezeli skora stanie sie bardziej jedrna,stana sie mniej widoczne??
 
reklama
PaulaC co do Cepanu to ja go również stosuje już od dłuższego czasu ;D, i przynosi efekty :),no nie są to natyychmiastowo zlikwidowane rozstępy :-[,ale stają się nieco płytsze, i co do Cepanu to jedno jest pewne regularnie stosowany napewno coś kolwiek pomaga 8).Dziewczyny, nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z rozstępami ale jedno jest pewne lepiej zapobiegać ;Dbo ja leczyłam tylko już powstałe a teraz matka natura fundneła mi j eszcze na pośladku i jak tu sie nie wściec :( ;)????no cóż... pocieszmy się istnieją jeszcze gorszer rzeczy niż rozstępy :D pozdrawiam i jak najmniej rozstępów życze Ania i Sebuś
 
ja też stosuje cepan i pomaga ;D również jestem zdaniaze najdrozszy i najlepszy krem nie pomoze, jesli bedziemy go stosowac niesystematycznie, ::) pozatym cepan zalecił mi mój ginekolog 8) i nic złego sie nie dzieje przeciwnie rozstepy sie zpłycają :)
 
hmm :mad: ja też przed ciążą byłam chudzinką 8) a jak się dowiedziałam o ciąży to rzuciłam palenie ,kawe i piwko i... zaczełam tyć jestem w 7 m-cu i przytyłam juz 14,200kg :-[ już się boje co będzie dalej :( ale cóż, czego sie nie robi dla naszych dzidziusiów ,bądź co bądź wyniki wszyskie mam bardzo dobre 8) a mój synus jest bardzo aaktywny ::)
 
dziewczyny, z takich tanszych, a sktecznych sposobow na rozstepy i rozne blizny to kuracja naturalna witamina E (ja mam TOKOVIT E). opakowanie kosztuje kolo 13 zl. zakluwa sie kapsulke, wyciska zawartosc i wklepuje w rozstepy. naprawde pomaga. i jakos latwiej mi uwierzyc w skutecznosc witaminy niz jakichstam kremow.
 
Moim zdanie kremy pomagaja tylko na takie małe rozstępy. Na prawdziwe, głębokie, sine rozstępy, które są wizytówką tego, że się rodziło nie bardzo pomagają :( Blizna jest blizna i niestety zostanie na swoim miejscu. Owszem może troszkę zbledną, ale nie na tyle żeby ubierać bikini :( A co na to Wasi mężczyźni??? W ogóle macie takie rozstępy ciążowe, czy takie tam kreseczki? jak to z Wami jest? Ja mam brzydki brzuch po ciąży i mam takie straszne kompleksy z tego powodu, że nawet wolę nie myśleć żeby się znowu nie dołować. Zawsze byłam szczupła i miałam w miare ładny brzuch, nie jakiś super, ale dbałam o siebie i bylo ok. A teraz nie mam motywacji do zrzucania tego brzucha (mimo, że ważę mniej niż przed ciążą), skoro i tak go juz nigdy nie pokażę. Chociaż ostatnio zapisałam się na siłownię to może w końcu ubiorę chociaż coś obcisłego na wiosne i spale te boczki...

 
Blondi tak naprawdę to nie przytyłas dużo. Ja też tyle przytylam przez cała ciążę, ale tak naprawdę to chyba najwięcej tyje się w pierwszych miesiącach. Potem (tak było w moim przypadku) Oscar strasznie naciskał mi na żołądek i w ogóle nie miałam apetytu..... Znam i takie, które przytyły 30 kg w ciąży, więc głowa do góry !!!
A mi pojawiły się n brzuchu - taki wstrętne fioletowe i duże. Takich jeszcze nie miałam... Jestem na skraju wytzrymałości jak patrzę w lustro, ale pocieszam się, że już niedługo....
 
ja mam strasznie poorany brzuch
ze wyglada to oblesnie to mało powiedziane

ja nie wierze w zadne kremy bo nawet jesli zbledną (a zbledną z czasem i bez kremu) to i tak to widac!!!tyle ze nie rzuca sie w oczy

w ekstramalnej metamorfozie widzialam jak wycinali skore.........jakbym, schudła i miala kase to chyba bym zaryzykowala...... ::)
 
Mój brzuch wygląda tragicznie- cały poorany. Rozstępy trochę zbledły, ale nadal są szerokie i głębokie.
Smarowałam i w ciąży i po porodzie i nic... dalej są i obawiam się, że żadne metody poza operacyjnym usunięciem nie przyniosą rezultatów. :(

Lilka a ja nawet rozmawiałam z mężem na temat wycinania skóry, ale to była raczej tylko rozmowa, bo nie wiem czy bym się odważyła. No i dopiero po drugim dziecku i jakbyśmy mieli za dużo pieniędzy, co nam nie grozi raczej.
 
reklama
Ja tez ma rozstety i troche ;D ;Dtluczszyku wiec myslalm o liposukcji. Czy wiecie ile to moze losztowac i gdie w polsce to robia?
 
Do góry