reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka spacerówka parasolka?

ja również nie wiem, ale interesuję się tymi wozkami, poniewaz mam elea 3w1 niedlugo przesiadziemy sie do spacerowki i jestem z tego wozka bardzo zadowolona dlatego znow bede rozwazac maxi cosi jesli chodzi o parasolke
 
reklama
recznie raczej mozna prac ale nie ryzykowala bym z wsadzaniem do pralki,szkoda by bylo zniczczyc, chociaz materialy z ktorych robione sa wozki maxi cosi sa na prawde solidnie
 
Ostatnia edycja:
ja również nie wiem, ale interesuję się tymi wozkami, poniewaz mam elea 3w1 niedlugo przesiadziemy sie do spacerowki i jestem z tego wozka bardzo zadowolona dlatego znow bede rozwazac maxi cosi jesli chodzi o parasolke

no parasolki z mc sa bardzo fajne i lekkie, mila jest fajniutka, mozesz ja ciagnac jak walizke po zlozeniu :)
 
a noa się nie składa? co do prania wiadomo, trzeba uwazac, ale z elea do spacerowki nie mialam problemow w pralce, na 30 stopniach
 
na delikatne pranie mozna by bylo sprobowac, a pralas juz swoja elee? i ja wszystko ok? tapicerka nie skosmacila sie?
 
rozumiem, mila nawet chyba fajniejsza niż noa, choć to kwestia gustu, w parasolkach chodzi o to przede wszystkim, zeby malo wazyly, po to sie do nich przesiada w gruncie rzeczy
 
fakt jak dziecko juz wazy ponad 10 kg to moze ciezko byc, chociaz ja nie narzekam swojego starszego wozilam praktycznie do 2 lat w kubelku dopiero pozniej do parasooki sie przesiedlismy i to tylko jak po galerii czy po miescie trzeba bylo pochodzic, bo u nas po okolicy to tylko mura da sie normalnie jezdzic, bo straszne dziury i piaszczyste uliczki...
 
reklama
Do góry