reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

Quincy a skad wytrzasnelas ten wozek? Bardzo ladnie sie prezentuje i nie jest drogi, a rzeczywiscie jest duzo gadzetow. Czytalas wczesniej jakies opinie a moze ktos ze znajomych mial?
 
reklama
doriq - szukałam w internecie wozka wedlugswoich wymagan - czterokołowiec, lekki, skladajacy sie na jak najmniejszy, ze spora gondola.
I tego wlasnie znalazlam ;) Poczytalam opinie i pojechalam do producenta obejrzec na zywo, ale tylko dlatego, że akurat bylam przejazdem w tamtych okolicach.
 
Quincy ja szukam, zeby byl lekki, 4 kola pompowane, mocno sie skladal, duza gondola, spacerowka nie kubelkowa, przekladana raczka i to chyba wszystko, z powyzszych nie ma tylko raczki przekladanej, wiec spoko, za ta kase mozna przebolec. No i podoba mi sie, ze wszystko mozna samemu wybrac. Szkoda ze nigdzie obejrzec nie mozna. A jak sie montuje ten fotelik do auta?
 
No wozeczek jest stosunkowo lekki, bo wazy 14 kg. Sklada sie na male gabaryty i miesci w bagaznik fiata pandy ;D Gondola jest naprawde spora, bo 80/36, spacerowka tez duzawa, moja dwuletnia kuzynka spoko w nia sie miesci ;) Co do przekladanej raczki - gondole i spacerowke mozna montowac w obie strony, a wpiecie i wypiecie ze stelaza jest bardzo latwe, wiec mysle ze na jedno wychodzi.
Fotelik z tego co czytalam w instrukcji wystarczy przypiac pasami. Nie ma zadnej bazy ani nic. Przeklada sie pasy samochodowe w odpowiednich miejscach i odpowiednio sie je napina. Natomiast, zeby wpiac fotelik do wozka zaklada sie specjalne adaptery.
 
Ok dziekuje o to mi wlasnie chodzilo. Musze do producenta napisac i chyba tez sie zdecyduje, bo znalazlam stronke gdzie sa same dobre opinie o tym wozku, a mojemu TZ podoba sie, ze nawet felgi mozna dobrac. Wczesniej wynalazlam inny wozek, ktory spelnial moje kryteria, ale prawie 5tys kosztuje:szok:
 
Mi osobiscie sie ten wozeczek bardzo podoba i za te cene ciezko znalezc cos lepszego ;)
Jakbys miala jakies watpliwosci w sprawie tego wozka to smialo pisz, chetnie zrobie zdjecie czy cos zmierze, podpowiem ;)
A co do prowadzenia to mi bardzo przypominal w jezdzie wozki marsel.
 
Ja o wozkach nie mam zielonego pojecia, ostatnio to wozek pchalam jakes 20 lat temu jak moj brat byl maly:-D Opieram sie raczej na opiniach innych mam. Ktos tu wczesniej napisal, ze kazdy nowy wozek i bez dziecka w srodku prowadzi sie wspaniale. Ja jako laik w tym temacie na pewno nie rozpoznam, ktory lepszy. No i najwazniejsze: zeby byl ladny!
 
Ja wózki "testowałam" w sklepie. Brałam i jeździłam, nie każdy prowadził się łatwo, według mnie niektóre były aż za bardzo zwrotne inne natomiast prowadziło się jak jakiś czołg.

ps. dla mnie tez kwestia wizualna byla bardzo wazna ;p
 
Quincy- super ten wozek - te sowy sa zarabiste - napewno tez malo takich wozkow jezdzi, a materialy to ze strony producenta pokazywali jakie maja dostepne czy jak - ogolnie prezentuje sie swietnie ten wozek napewno bedziesz zadowolona :)

doriq- wow 5 tys za wozek - to jaki on na zlotej ramie ;-) heh - nie no zartuje ale strasznie drogi

ja sie chyba jednak uparlam na moje bebetto nico plus co prawda jeszcze nie zamowilam ale w sumie cena 1099zl za 2w1 to nie tak zle zwlaszcza ze fotelik juz mam w domu :) - miala mi go siostra przywiezc ale teraz nie wiem czy moze przyjechac to go ostatecznie jeszcze nie zamowilam bo juz sama nie wiem jak to zrobic z ta wysylka :)
 
reklama
Do góry