reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zakończyć laktację?

reklama
Wracając do tematu...
Hurra! Udało się! Po 20 miesiącach i 5 dniach laktacja zakończona:-):-):-):-):-):-D
A myślałam ,ze będę karmić do 18-tki;-)

I dzisiaj kolejny sukces, Po raz pierwszy, od 2 lat przespałam noc-od 23 do 5 rano bez pobudek na karmienie. Uwierzyc w to nie moge, jest mi tak cudownie:tak::-)
Super!!!Ogromne gratulacje!!!
No i zazdroszczę pierwszej przespanej nocy, mi jeszcze się nie udało, mimo, że małej nie karmię od 2 kwietnia. Budzi się chorobka z różnych powodów, a ja w dzień na rzęsach chodzę, najgorsze to, że do pracy trzeba:angry:
 
Brawo Madzix!!!!!!!! Żaden facet tego nie zrozumie ile radości daje sen 6 godzin bez przymusowych pobudek przez prawie 2 lata non stop.:-) Oby reszta lutowych dzieciaczków też pozwoliła mamom pospać.
 
reklama
widzę że piszecie tylko o szałwii to ja tyle wiedziałam ale bardziej chodzi mi o to ze ona nic w zastępstwo nie chce ani smoczka nigdy nie lubiła i za butelkami też nie przepada dziś zastosowałam bardzo drastyczne posuniecie koleżanka mi pod sunęła z własnego doświadczenia posmarowałam sobie cycusia ostrą przyprawą i jak na razie pomogło gorzej jest z zasypianiem i jak sie w nocy budzi. Tu o nie mam pomsłu.
 
Do góry