reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zakończyć laktację?

wiecie co inni mi mówią co chwilę że ich dzieci szyko zapomniały o mleczku z piersi ale chyba Szymek ma mega pamięć :-)

To chodzi o zapomnienie jak już w ogóle nie karmisz.Trudno by niepamiętał jak ciągle pierś dostaje.Będzie dobrze zobaczysz.Powodzenia.
 
reklama
Rozalka ma rację, nie ma szans na zapomnienie, jeśli Szymuś jeszcze ciągnie raz cyca, ale powoli, powoli się przyzwyczaja do coraz mniejszej ilości karmień.
Oli tak naprawdę wcale nie zapomniała :no: Teraz, kiedy już sporo mówi, wiem, że doskonale pamięta, nieraz podnosi mi bluzkę i mówi:
To dydy, tam mleko Oli pije (pewnie ma na myśli, że piła, ale nie zna jeszcze czasu przeszłego ;-)).
Pytałam ją czy pamięta że piła mleczko, a ona mówi "tak" i pokazuje jak się układała do dydka. Czasem się przytuli do piersi. Ale to wszystko, nie domaga się dyda, nawet nie umie już ciągnąć. Widzę, że okres karmienia to dobre wspomnienia dla mnie i dla niej :tak:
 
Kuba nie pamięta jak sam pił,ale wie,ze mozna bo widział synka koleżanki pijącego z piersi.:tak:
 
oj dziś była straszna walka nad ranem wycie wycie wycie aż w końcu lezał koło mnie i płakał i zasnął na chwilę/:-(
ale mnie serce boli do teraz ten żal i to chlipanie o matko
 
no muszę sie pochawlić dziś będzie 3 noc bez totalnego cycka zero nic.
na nieszczęscie nic nie che jak wstanie w nocy ani wody ani danonka nic tylko mnie.
mąż do niego szedł a on w większy ryk że chce do mnie. no ale nie daje się choć lewa pierś wielka jak Szymcia głowa ale jeszcze strasznie nie doskwiera więc nic nie ściągam.
obym była twarda choc jak patrze w nocy jak placze prosi całuje to bym dała i po płaczu. w ciągu dnia jest moim cieniem a jak usiadę to zaraz hop na kolana i mnie caluje w dekold i się przytula i mówi am am am

no ale zaczęłam teraz jestem ciekawa kiedy Szymcio zapomni.
 
Brawo Karola, tak trzymaj i nie złam się:tak:Szymek będzie jeszcze długo pamiętał, ale skoro dał radę przespać trzy noce bez cycusia, to już teraz będzie z górki;-):-)
 
no dziś będzie trzecia noc.
ale mi smutno na sercu. no wiem muszę być twarda choćby dlatego aby nie wszedł mi pozniej na głowę kto tu rządzi ;-) no walczymy dalej

choć to przykry prezent przed świetami w zamian na pocieszenie dostaje codziennie po obiedzie jedno jajo z niespodzianką.
 
Karola, gratulacje, dasz radę :tak: Ciężko na sercu Ci będzie przez jakiś czas, chyba każda z nas to przechodziła, ale z czasem i Tobie i Szynkowi będzie coraz łatwiej :tak:
 
no dziś będzie trzecia noc.
ale mi smutno na sercu. no wiem muszę być twarda choćby dlatego aby nie wszedł mi pozniej na głowę kto tu rządzi ;-) no walczymy dalej

choć to przykry prezent przed świetami w zamian na pocieszenie dostaje codziennie po obiedzie jedno jajo z niespodzianką.
Brawo,dasz radę.Przecież nie bedziesz mniej go kochac...to sobie powtarzaj.I zrób sobie prezent za odwagę,poważnie,ja zrobiłam i małemu może kup jakąs fajna prytulankę,co będzie w łóżeczku z nim leżała,nawet jak ma ich kilka.To troszke pomaga.:tak:
Powodzenia,teraz nie pękaj tylko.Szkoda tych trudnych nocy puścic na marne.
 
reklama
trzecia noc za nami. przebudził się o 5 rano i z pół godziny wył jak bóbr tak mi go żal było.i prosił i się przytulał i próbował wkładać mi rączki pod koszulkę.:-( no ale tuliłam głaskałam drapałam masowałam i w końcu zasnął i spaliśmy do 10 rano :szok::szok::szok::szok::szok: pierwszy raz od czasu jak jest z nami Szymcio spałam do tej godziny.
pierś zaczyna robić się miękka dzieki Bogu bo myslałam ze za kilka dni wybuchnie i po co kupowalam nowy stanik jak obecnie jest za maly na tego jednego wielkoluda.:szok::eek:
 
Do góry