reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak uodparniać??

Witam po długiej nieobecności !U mnie jak zawsze z nadejściem września ( nie chodzi o przedszkole , bo córka nie miała przerwy w wakacje wchodzeniu do przedszkola ,ze względu na moją pracę ) znowu chora , nie ma gorączki , ale jest uporczywy kaszel i katar od ponad tygodnia, podejrzewam ,że na punkcie alergicznym ( wrzesień ).W poniedziałek jednak wybiorę się z nią do lekarza, bo domowe sposoby ani krople do nosa nie pomagają.Problem polega na tym ,że moja córka zaczęła panicznie bać sie lekarzy, a wszystko przez to, ze miała kilkakrotnie sprawdzany trzeci migdał, którego jednak ma , teraz nie da sobie zajrzeć do buzi, od razu wpada w histerię.Oczywiście z usunięcia zrezygnowałam, po homeopatii jest troche lepiej, ale jej uraz pozostał,już więcej nie zgodzę sie na to badanie i chyba dam spokój z tym trzecim migdałem...

Pozdrawiam

.png
 
reklama
Idzia, Agnieszka wspólczuję. Mam nadzieję, że dzieciaczki szybko wyzdrowieją.
U nas na szczęście na razie cisza. A w listopadzie idziemy wreszcie na testy alergiczne - zobaczymy
 
agnieszka - to problem jak mala boi sie lekarzy ... moze bedzie mniej chorowac :)
karola - ciesze sie ze u was wszystko ok ;D
 
U nas Igor juz wraca do zdrowia ale katar jest ,
a pora przyszła na mnie i Miłoszka.
U nas w domu jak Igorek coś przyniesie to wszyscy chorujemy po koleji (wszyscy mają katar i chore zatoki) :(
 
juz po goraczce ale mamy kaszel - dzis bylismy z michalem u lekarza - lekkie swisty na oskrzelach niestety sie pojawily - zaczynamy sie znowu inhalowac :(
 
Witam ! ja dzisiaj dopiero idę do lekarza, bo podejrzewam ,że ten kaszel jeraczej od zmniejszenia dawki leków wziewnych, oczywiście nie zniknął i katar też ciągle jest, zobaczymy, bo gorączki nie ma.

Pozdrawiam

.png


 
Witam ! Moja córka ma anginę i wysoką gorączkę.Siedzimy w domu.Noc już miałam z głowy.Dziewczyny powiedzcie mi jak mam czytać ten drobny maczek, bo ja nic nie widzę co jest napisane.Mam nadzieję,że jest jakis sposób na to, bo tak to jest bez sensu, nawet watku nie mogłam znaleźć.... Pozdrawiam

 
Z czcionką sobie już poradziłam;-) Mam problem tylko z gorączką,jest ponad 39,5 i nie mogę zbić.Jadę do lekarza....:sick:
 
reklama
agnieszka - mam nadzieje ze bedzie lepiej ...
angina to paskudna choroba, wysoka goraczka, wymioty, brak apetytu ... wiem cos o tym bo moje dziecko sporo razy ja przeszlo ...
 
Do góry