reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak to jest gdy maz/chłopak kończy w Was?

Powiedziała co wiedziała:crazy: Uważasz, że forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych? TO jesteś w błędzie...KOBIETO! Sama kiedyś miałaś np. 15 lat i sama nawet nie wiedziałaś co to sperma, więc nie denerwuj reszty i nie udawaj mądrej, bo chyba tylko udawać umiesz. Dziewczyna chce wiedzieć i już! A ty nie masz nic do tego!
Brawo:tak:
 
reklama
No bo taka prawda, mądra jest, bo anonimowa...i mądrzyć to się umie. Wiele razy spotkałam się właśnie z takimi kobietkami jak ty, i zawsze tępiłam takie zachowanie...





 
gucha ale mozna to robic w kulturalny sposob....a nie od razu rzucac sie na kogos z pazurami, bo tak na dobra sprawe kim Ty jestes, zeby tak pouczac wszystkich dookola - jak i co maja mowic/pisac? Lepiej sie nie zachowalas niz autorka, ktora jak to okreslilas - tepisz.
 
Ostatnia edycja:
gucha fakt, masz racje - przepraszam....napisalas ze tepisz takie zachowania....troche uogolnilam - wybacz :) jak piszesz, najlepiej wrocic do glownego tematu :)
 
No dziewczynki szkoda czsu na klótnię :tak:, życzę wam jak najmilszych doznań i wszystkim które pragną mieć dziecko - jak najszybszego zafasolkowania:tak:. Miłego dnia
 
mamaboo no chyba zartujesz :D chociaz ostatnio uslyszalam od kolezanki ze ona zna dziewczyne ktora o ciazy dowiedziala sie niedlugo przed rozwiazaniem i nei wiedziala ze jest w ciazy! :p jakim to trzeba byc idiota to ja nie wiem...w glowie mi sie to nie miesci....

Nie osadzaj w ten sposob ludzi! Takie przypadki sie zdazaja. Nawet ostatnio stworzono program na ten temat. Kobiety te najczesciej sa na cos chore (chociaz nie zawsze) Poprostu nie maja zadnych symptomow CIĄZY! lUB SYMPTOMY TE SA z czyms mylone i przez nie same i przez lekarzy! Nie rosnie im brzuch. Zamiast przybierac traca na wadze itp. Miesiaczkuja normalnie. Czy ty majac takie oznaki - pomyslalabys ze jestes w ciazy? Calkowite przeciwienstwo. ... Mysle ze kazda z nas nie zauwazylaby tego. Majac na glowie np raka ktory rozwija sie w naszym organizmie...

Program ten emituja na Discovery T&L pierwsza premiera byla w sobote w zeszlym tygodniu.

Moze lepiej czasem pomyslec zanim sie powie o kims ze jest idiotą!!!
 
Kinga ludzie powinni być idealni nie???:sorry: Moja bardzo dobra kol. dowiedziała się o ciąży poda koniec 6 m-ca. Cały czas mówiła, ze jakim cudem? nie jest wiatropylna:-DA jak zaczął puchnąć brzuszek dziwnie to się zastanowiła hehe. Ale wcale nie uważam jej za idiotkę!!!! Bez przesady!!!! Jest bardzo fajną i odpowiedzialną mamą:tak:
 
reklama
Oczywiście, że takie przypadki się zdarzają i to nie tylko w telewizji.

Mój osobisty mąż też został zdiagnozowany jako zapalenie pęcherza;-) Teściowa mi opowiadała, że do 6 miesiąca lekarz jej wmawiał, że to nie ciąża, bo też miała miesiączki, a przecież USG nie było, więc podejrzewali jej wszelkie możliwe choroby.
Różnie to się może ułożyć, zwłaszcza kiedy w ciążę zachodzą babki w okresie przekwitania i objawy ciąży zrzucają na karb menopauzy;-)
 
Do góry