reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
musi się dać wyjaśnić, bo musiałaby nieźle się przesunąć, przecież hormon jest wydzielany nadal, nawet z przesuniętej, a to on działa...ech, napisz koniecznie i uważaj na siebie
 
reklama
witajcie, ja brałam ten zastrzyk i czulam sie super. Niestety zaczęły wypadac mi wlosy - garsciami!!! nie polecam myslalam najpierw ze to wina solrium ale kiedy po roku ponownie wzielam ten zastrzyk sytuacja sie powtorzyla.:crazy:
 
Mój gin akurat zastrzyku nie polecał. Ja używam pierścienia NuvaRing i jestem bardzo zadowolona. Zakładam a potem mam 3 tyg spokoju:-)
 
teraz jestem mamą 4 mies. Wojtusia i biorę cerazete. Czuję się dobrze. Koszty są znaczne bo opakowanie to okolo 40 zł. i bierze sie bez przerwy
 
Karmisz piersią? Jeśli tak, to nie możesz brać ani jednego, ani drugiego, bo przenikają do mleka matki.
Hormony z Yasminelle i sibutramina są przekształcane w organizmie przez tę samą grupę enzymów, co może skutkować tym, że będziesz miała za dużo lub zbyt długo we krwi działające substancje z jednego lub drugiego leku. Mogą wystąpić szybciej lub w sposób bardziej intensywne działania niepożadane jednego i/lub drugiego preparatu. Zapytaj dokładnie lekarza, co on na to i co zrobić w twojej sytuacji.
 
reklama
nic sobie nie dam uciąć;-), że będą tak samo skuteczne; przyjmowane razem z sibutramina mogą mieć mniejszą skuteczność, ale na skutek interakcji może też być ich więcej we krwi, niż powinno- i dlatego mogą być większe działania niepożadane. Tak samo i z sibutraminą. Najlepiej dokładnie dopytaj lekarza.
 
Do góry