reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Mój ginekolog, gdy zapytałam go o Depo Poverę, powiedział, że kobieta to nie maciora i on swoim pacjentkom tego świństwa nie przepisuje. A płodność po tym leku może wracać nawet 3 lata.
 
reklama
Brałam Dianę przez 1,5 roku, ale oprócz efektu antykoncepcji nie zauważyłam żadnych innych zmian w organizmie.
Czy znacie jakieś skuteczne tabletki, które będę mogła brać w trakcie karmienia dziecka, a które nie byłyby dla niego szkodliwe? Słyszałam o jakichś minipigułkach.
 
Ja tam nie byłabym się pewna co do metod naturalnych. W końcu po takiej burzy hormonalnej jaką przechodzimy w ciąży i po jej zakończeniu trudno zawierzyć swojemu organizmowi.
 
Ja też nie. Sama co prawda wykupiłam receptę, ale na zażywanie się nie zdecydowałam. Najwyżej chłopcy będą mieli siostrzyczkę ;)
 
Czesc!
Mam na zbyciu 2 opakowania Yasmin. Sama nie moglam ich zuzyc, bo bardzo zle sie po nich czulam.
Jesli ktos jest zainteresowany, prosze o kontakt.

Pozdrawiam, magda
 
reklama
Magda, a możesz napisać coś więcej na temat tego złego samopoczucia ??? Yasmin jest reklamowany jako jedyny środek nie wpływający negatywnie na sylwetkę i nastrój kobiety... ::)
 
Do góry