reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Jesli tyczy sie to mojej osoby ze nie bardzo wiem co to Mirena to bardzo przepraszam ale mialam na mysli ze mirena i tabletki hormonalne zawieraja hormony ale nic poza tym. Jesli ktos zrozumial inaczej bardzo przepraszam faktycznie moglo sie wydawac ze pisze glupoty:sorry2:.Jest specjalna stronka na Internecie o Mirenie trzeba tylko wejsc na google i wpisac Mirena:tak:.Polecam
 
reklama
mysle, ze to chyba nie o was chodzilo ;-)

a propos wrastania Mireny w cialo dzieci (pojawila sie tutaj taka wypowiedz) - pytalam o to mojego gina zanim zalozylam ja i powiedzial, ze przez okres calej swojej praktyki lekarskiej nigdy nie slyszal o takim przypadku.

Moj slyszal, ze takie bzdury opowiadaja panie z poradni zycia rodzinnego, ktore nie uzanja zadnych metod poza naturalnymi:baffled:
 
Ja tez pytalam sie swojej doktor to powiedziala ze nie slyszala nigdy w swojej karierze zeby Mirenka wrosla sie w plod ale wiem ze plotka czasem potrafi urosnoc do rangi sensacji:baffled:
 
A mnie gin powiedział, że jak kobieta jest przed 30 i już rodziła to lepiej zwykłą miedzianą wkładkę założyć. Stosowałyście kiedyć Cooper T czy Nova T???
 
A mnie gin powiedział, że jak kobieta jest przed 30 i już rodziła to lepiej zwykłą miedzianą wkładkę założyć. Stosowałyście kiedyć Cooper T czy Nova T???

Ale powiedział to tak sobie?
czy poparł to jakimiś badanimi?
i jakie argumenty przedstawił?
bo to dość ciekawe...
 
nigdy nie mialam innej spirali, wiec nie potrafie porownac (wczesniej stosowalam tylko tabletki)
i tez jestem ciekawa jakie sa odpowiedzi na pytania kete_less :tak:
 
Ja tez nie slyszalam takiej teorii i nie stosowalam nigdy zadnej spirali ani wkladek domacicznych tylko tabletki hormonalne:tak:. Bardzo chetnie dowiem sie dlaczego akurat spiralka jest lepsza od Mirenki:happy2:
 
Szczerze mówiąc, to babka mi powiedziała, że za młoda jestem...no nie wiem czy 26 lat to za młodo???? No to żeście mi teraz dały do myślenia...hmmmm...
 
reklama
akwamaryn mirenke mozna miec zalozona nawet jesli nie urodzilo sie dziecka:tak:.tylko wtedy zakladaja podczas okresu;-).nie slyszalam zeby ktos byl za mlody czy za stary??
 
Do góry