reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
no i rzuciłam dziadostwo w cholerę, 3 opakowania wybrałam, przez cały czas plamienia, krwawienia itp, jeszcze w trakcie brania zrobiła mi się torbiel na jajniku, teraz przeszłam na microgynon, jestem na 8 tabletce, zobaczymy co będzie, ma mi tę torbiel też zlikwidować...
 
reklama
no i rzuciłam dziadostwo w cholerę, 3 opakowania wybrałam, przez cały czas plamienia, krwawienia itp, jeszcze w trakcie brania zrobiła mi się torbiel na jajniku, teraz przeszłam na microgynon, jestem na 8 tabletce, zobaczymy co będzie, ma mi tę torbiel też zlikwidować...

o kurcze fix, współczuję

ja zaczynam Qlaire dopiero w sobote jak dostane @
 
Jak chcesz sobie zrobić przerwę, to weź całe opakowanie. Nigdy części z listka. Tylko pamiętaj, że takie przesuwanie miesiączki wiąże się z plamieniami, więc niby nie chcesz mieć okresu, a musisz biegać z wkładkami...
 
Moje koleżanki stosują i są zadowolone.
Chciałam założyć sobie też, wiec czytałam o tym, że zaleca się ją kobietom, które juz urodziły dziecko, bo może się zdarzyć, ze lekarz podczas zakładania uszkodzi macicę, a co za tym idzie, potem mogą się pojawić problemy z zajściem w ciążę.
 
Co myslicie o podwiązaniu jajowodów ? A może któraś ma podwiązane ? Czy kobieta czuje się wtedy inaczej, jak funkcjonuje ... ? Niby wszystko pozostaje "po staremu", a jednak nie można zajść w ciążę i teoretycznie jest to zabieg nieodwracalny. Jak kobieta znosi taki stan psychicznie ? Wie któraś coś na ten temat "z pierwszej reki" jak to się mówi ?
 
Znam dwie dziewczyny ,jedna powiedziala mi ze zaluje .Bo ma wrazenie ze jej cialo sie starzeje szybciej takjakby to mialo wplyw na cala gospodarke hormonalna.Robila 10 lat temu.
Druga zrobila to po trojce dzieci przy ostatniej cesarce za jednym zamachem .I mowi ze nie zaluje i nic zlego nie zauwazyla.
Ja sie nie zdecyduje ,mimo ze duzo myslalam na ten temat
Niech sobie moj m. podwiaze;-)
 
ja nie pomoge , bo nie znam nikogo z podwiazanymi ...

Karolina hehe dobre :) ale wsumie czemu to my kobiety zawsze mamy mec pod gorke :) niech facet tez pocierpi
tylko ciekawe ktory by sie zgodzil ??
 
ja bym się bałąa że mi właśnie szybciej menopauza przyjdzie, znam dziewczyny które ze wzgl na komplikacje porodowe mają usunięte przydatki i całe życie na lekach no i dobrze się z tym nie czują.
 
reklama
elfit mi sie wydaje ze przydatki to wogole inna sprawa i trzeba leki brac. Ja mam usuniety jeden jajowod i w sumie nie ma to zadnego wplywu na mnie no i w ciaze normalnie zaszlam. Moze to zalezy od osoby? Nie wiem sama.
 
Do góry