reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sie spisuja----->TATUSIOWIE

oj Kasiu tak niestety czasami jest. U nas tatuś też zachrzania od 3 rano do 21. więc małego nawet sama kąpie. Nie zazdroszcze im, mych choć też padnięte ale widzimy uśmiechy naszych pociech i od razu lepiej :)
 
reklama
a u nas muszę przyznac ze coraz lepiej bo na poczatku trochę sie bał ja brać na ręce, a teraz to zawsze kiedy sie odezwie trochę mraczącym głosem to tata na rączki,a zacałował by ją że nie wiem normalnie córónia tatunia a m.ówił że chce syna chociaż już w styczniu wybrał dla niej imię a jeszcze nie wiadomo było czy to dziewczynka a jak mówiłam wymyśl dla chłopca to mówił po co jeszcze nie wiadomo co będzie
 
DANIELKU ZYJ NAM 100 LAT I USMIECH MIEJ NA TWARZY, NIECH ZYCIE CI DA TO WSZYSTKO O CZYM MARZYSZ... tego i jeszcze wiecej zyczy Ci ciotka Pati z Noemi...
 
reklama
Do góry