reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

quote_icon.png
Napisał wrublik7
Krolcia - wciągu 1,5 mies Tori spadła z wagi o 400g, urodziła się 3200, na 1,5mies. miała 4kg, na 3mies 5600, no a teraz tylko 5200... nie mam pojęcia czemu



O:szok: no to faktycznie dziwnie. Oby wyniki wyszły Wam dobrze.
Może waga im się zepsuła...

Możliwe. U nas raz pokazała 800gram więcej.
 
reklama
my ważyłyśmy się przedwczoraj na niedoszłym szczepieniu i Oli waży 6100! Mimo, że wynik nie powala, a jest tu razem z córeczką olkale najstarszą dziewczynką to jestem zadowolona, ponieważ przybrała przez miesiąc 600g!
mierzy 67 cm!


wrubik i jak badania?
 
olcia na razie tylko pobrana krew i mocz na posiew, za tydzień pójdziemy dopiero się ważyć. teraz próbuję ją na wszelki możliwy sposób podtuczyć
a wczoraj dzwonił mój braciszek i moja bratanica w wieku 1 mies waży 5500g, w tym czasie jak moja córcia 4,5mies a tylko 5200g... a miały iść ubranka od nas do ich... to chyba będzie odwrotnie
 
Elena brawo dla synka:tak:
Sun ale sie usmialam.Jas tez tak pluje i sie slini ze zadne sliniaki nie potrafia pochlaniac jego slinotoku:-D

My dzis sie idziemy wazyc ale Jasko to raczej szczypior.Tydzien temu bylo 5400.
Najpiekniejsze jest to ze co jakis czas cos nowego umie.Z dnia na dzien zaczal lapac zabawki dwoma raczkami, przewraca sie na boczki a gadula z niego jakich malo.Jas mi daje tyle radosci ze mam ochote na wiecej dzieci:tak:
A zapomnialam dodac ze kapiemy sie juz w naszej wannie bo w niemowlecej jak odbijal sie nozkami to uderzal glowa w wanienke.A on potrzebuje duzo miejsca przy kapieli bo chlapie sie i strasznie wierci:tak:
 
U nas też z dnia na dzien piekniej!!! Niesamowite jak piekne jest to, że dzieci sie rozijają. u nas pomału etap rozpoznawania obcych i strachu przed nimi. Wczoraj na widok mojej mamy podkówka ale po chili już usmiech. No i moja mama stwierdziął, że starsznie szybko sie emocjonalnie rozwija i jest niesamowita roznica!!! Najbardziej mnie cieszy ta jego wielka miłośc do brata...mnie się marzy mała Bodzia..
 
My wczoraj bylismy na szczepieniu, ważymy już sobie 6.250 :)
Ma bardzo silne mięnie grzbietu - to słowa nawet lekarki, dżwiga głowę z leżeżenia na płasko na 45 dtopni unosząc w tym barki i łopatki!! to mnie troche przeraża bo mam wrażenie że zrobi sobie krzywdę...
Moja jeżeli chodzi o rozwój motoryczny to galopuje - tak mi sie wydaje, ma bardzo sprawne te rączki, wszystko chwyta, obraca, przekłada z rączki do rączki, też sie ślini okrutnie, robi bańki ze śliny, przewraca się z brzucha na plecy ale robi to zawsze bardzo gwałtownie i uderza się w głowę, więc staram się na razie zapobiegać tym przewrotom:/ ciagle ćwiczy swój głos piszczy, skrzeczy ale ciagle nie mogę sie doczekać tego głośniego śmiechu....
 
My wlasnie wrocilysmy ze szczepienia. Wszystko ok, tylko oczywiscie waga piorkowa ;) 5200g - slowem wszystko oprocz dlugosci na 3 centylu. pediatra na szczescie nie panikuje, tylko kazala na wszelki wypadek zrobic morfologie z paluszka. no i z wynikami mam przyjsc do niej. jakby co, to powiedziala, zeby jej nowosci zaczac juz po 4 m-cu wprowadzac.
 
reklama
Do góry