reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

U nas sie to sprawdziło ..;-)Lolo wołała tata mama nie chciał dłuuugo :-) a Filip od tyłu najpierw mobilnie potem gadajaco :-) ale na mama wiec moze bedzie Marysieńka :-)
 
reklama
Hanah jest taki zabobon, że jak dziecko pierwszo powie tata, to będzie syn, więc jeśli się sprawdzi to Twój mąż doczeka się syna. U nas już bez wołania mówi mama, gdzieś od dwóch tygodni, więc Bodzinka może urodzą się nam następne córki.
Hania jak miała 6 m-cy powiedziała pierwsze TATA więc uznaję to za zabobon. Wszytscy mówili że wywoła sobie brata hihihi.

edit:
więcej dzieci nie planuję ;)
 
Ostatnia edycja:
Mój to na razie "ej..ej..ej", "Daj.. daj.. daj" i takie tam krzyczy.
Ostatnio w tesco mąż cały zaczerwieniały pchał go w wózku, bo ten między regałami się darł "daj..daj..daj.." i co chwile wyrzucał zabawki z wózka :p

Nie mogę się doczekać pierwszego mama i tata :)


A dzieci jeszcze jakieś planuje :) :D
 
U nas też ciągle "daj", "nej", "dej" i plucie jedzeniem jak już nie chce ;-) Miałam nadzieję, że się akurat tego nie nauczy ;-) Dzisiaj rano nauczyliśmy się "kosi kosi". Najpierw składa ręce razem i macha góra-dół, żeby się rozgrzać, a potem już robi ładnie "kosi, kosi". Ohhh mój Słodziak ;-)
 
Ja od wczoraj wieczór widzę ząbki, ale jeszcze się nie przebiły. ;D Dziś skończyliśmy pół roku. Czas leci.

Hanah moży Ty nie planujesz, ale pisałaś coś, że mąż liczy na syna. ;)
 
Alicja siedzi juz dosc pewnie, podnosi sie z pollezacej pozycji do siadu i siega zabawki na siedzaco. za to czasem ja "zwiewa" ;)

za to za nic nie pali sie do raczkowania. wkurza mnie juz powoli, bo jak siedzi, to jest ok. jak ja poloze na brzuchu, to zaraz fik na plecy i zamiast kombinowac jak sie przesunac, to zaraz w ryk. i znowu trzeba ja sadzac :/
 
Dziękujemy serdecznie. ;)
Teraz patrzyłam to na dziąsłach pojawiły się dziury w miejscu, gdzie będą zęby, więc może w końcu jutro będę mieć zajączka.;)
 
reklama
Wszystkiego naj z okazji 6 miesięcy :)

Ja się nie mogę doczekać pierwszych ząbków Antka. Gryzie co się da.. Smoczka mam wrażenie, ze chce zjeść. Ślini się tak bardzo, że wiecznie mokry jest... a zębów nie ma.
A chciałam się zapytać czy wasze pociechy gryzły ewidentnie tam gdzie wyszły ząbki - z przodu? Mój mały wiecznie pcha wszystko do tyłu.. Tak jakby 4 miały wyjść :confused:. Najbardziej lubi szczoteczkę do zębów, bo może ją włożyć głębiej niż resztę gryzaków.
 
Do góry