reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się bawić z dziećmi

Podczas kąpieli to mój mały ostatnio bawi się przede wszystkim... swoim siusiaczkiem. Kuleczki też są fascynujące. ;D Jednym słowem odkrywa swoją seksualność. ;D
 
reklama
My przerabiamy własne stópki, twarze rodziców i wszelkiego rodzaju tkaniny. Małgosia tak śmiesznie wszystko miętosi w łapkach, zwłaszcza brodę, włosy i futerka :laugh:
 
Ostatnio często bawimy się w kuku. Mały zakrywa sobie buzię pieluchą a jak wołam kuku to się odkrywa, cały happy. :laugh:
 
Ja też sie bawię z Weronika w a kuku i w idzie rak nieborak strasznie jej się to podoba.
A jak jej kołysanki śpiewam to zamiast zasypiać to sie śmieje ;D
A to nasza ulubiona:

Idzie niebo ciemną nocą,
Ma w fartuszku pełno gwiazd.
Gwiazdki świecą i migocą,
aż wyjrzały ptaszki z gniazd.

Jak wyjrzały - zobaczyły
i nie chciały dalej spać,
kaprysiły, grymasiły,
żeby im po jednej dać!

- Gwiazdki nie są do zabawy,
tożby nocka była zła!
Ej! Usłyszy kot kulawy!
Cicho bądźcie!...A,a,a...
 
Adaś nauczył się wyciągać te drobne elementy z puzzli piankowych i oczywiście od razu ladują w buzi. Będę musiała go dobrze pilnować żeby czasem czegoś nie zjazdł, co mu się ostatnio zdarzyło z kawałkiem gazety. ;)
 
Filip tez zjada kawalki papieru ::) takze ostatnio nie czytamy ksiazek,bo mi je zabiera i pakuje do buzi ;D a jak mu spiewam kolysanke,to patrzy na mnei zdziwiony i zasmast spac,to sie rozbudza ::)
 
Macio odkrył swojego siusiaka ;D w czasie zmiany pieluszki i kapipieli sie nim bawi.

A czytac juz nie mozna bo macio wszystko wkłada do buzi ksiazkeczki tez prubuje.
 
Alex ma po mnie talent do wygłupów ;D ;D ;D uwielbia jak udaję że chce mu zjeść brzuszek, łapki, nosek czy uszak.... śmieje się wtedy w niebogłosy :)
 
Na Macka kołysanki tez działają odwrotnie a i z czytaniem narazie nie ma co ryzykować. Ostatnio okpadka gazety została unicestwiona a i to w jakim stylu ;D
 
reklama
To widzę że nie jestem sama w tym ze zamiast usypiać to smerfika rozbawiam-zamiast zasypiać to Mateuszek śmieje się i guga do mnie.
 
Do góry