reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się bawić z dziećmi

ja ostatnio na allegro kupiłam "walec edukacyjny".... i Alex lubi się na nim turlać.... w najbliższym czasie wkleję zdięcia.... pomysł zaczerpnęłam z rechabilitacji bo maluszek ma kręcz ale już ustępuje a te walce są w czstym użyciu.... proponuję i Wam bo koszt nie jest w miarę duży.... ja kupiłam za 18.99 + przesyłka.... ale ja kupiłam więcej rzeczy i przesyłak była jedna :)
 
reklama
AsiaM dziękuję za maila , ale niestety w załączniku nic nie było (tzn.dostałąm wiadomość bez załącznika ) może spróbujesz jeszcze raz wysłać te piosenki ?? z góry dziękuję :)
 
Też się zastanawiałam nad tym walcem ale na razie nie mogę go kupić. Z prostej przyczyny- nie mieszczę się już w sypialni z zabawkami Adasia. Dopóki nie zrobią nam tego remontu i Adaś nie będzie miał własnego pokoju to niczego już tu nie zmieszczę. Swoją drogą mieli zacząć remont przed świętami a jakoś firmy nie widać. :mad:
 
nie wiem czy ktoś pisał to już ale podaję tekst kołysanki :)

Śpij kochanie
słowa: Ludwik starski, muzyka: Henryk Wars


W górze tyle gwiazd,
w dole tyle miast,
gwiazdy miastu dają znać,
że dzieci muszą spać

Ach śpij kochanie,
Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz,
czego pragniesz, daj mi znać,
ja ci wszystko mogę dać,
więc dlaczego nie chcesz spać?

Ach śpij, bo nocą,
kiedy gwiazdy się na siebie złocą,
wszystkie dzieci, nawet złe,
pogrążone są we śnie,
a ty jedna tylko nie.

Aaa, aaa,
były sobie kotki dwa,
aaa, aaa,
szarobure, szarobure obydwa

Ach śpij, bo właśnie
księżyc ziewa i za chwilę zaśnie,
a gdy rano przyjdzie świt,
księżycowi będzie wstyd,
że on zasnął, a nie ty.

Aaa, aaa,
były sobie kotki dwa,
aaa, aaa,
szarobure, szarobure obydwa

Ach śpij, bo właśnie
księżyc ziewa i za chwilę zaśnie,
a gdy rano przyjdzie świt,
księżycowi będzie wstyd,
że on zasnął, a nie ty.
 
Karolinna dzięki, :) własnie ostatnio spiewam ją Kamilkowi, ale znam tylko jedną zwrotkę... ;D ;D ;D ;D
 
zauważyłam że Kamilek ostatnio bardzo fajnie bawi się wszelkimi sznóreczkami... a to od czapki, albo od bucików, albo od zabawek. Zawiązałam mu mocno kolorowe sznórówki do kilku zabawek i zabaweczki stały się jak nowe. Bardziej interesujące i nim cały sznóreczek oślini i nim się mu znudzi to ja mam chwilę dla siebie ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Popróbuję sznurówek :)
A u nas hitem są ostatnio takie miękkie książeczki. Kamil może taką książeczką targać godzinami. No, może minutami ;) Fajne są, bo łatwe do trzymania i nie wylatują z rączek. Wczoraj zabrał jedną nawet ze sobą do kąpieli :) Ale dzisiaj został ten proceder ukrócony, ponieważ książeczka w kąpieli tak go pobudziła, że miał problemy z zaśnięciem ;) Tak machał łapkami podczas zasypiania, że myślałam, że odleci :) Więc na razie książeczki po spaniu, a nie przed ;)
 
Do góry