reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosniemy... :)

Kuba troche przystopował z przybieraniem na wadze(do tej pory prawie 1.5 kilo na miesiąc.Zdecydowanie robi się smuklejszy i tylko buzia strasznie pyzata.Pewnie dlatego,że jest bardziej aktywny w dzień,no i mniej zjada przez te upały.
 
reklama
ja byłam dziś z Alą oddać jej siusiu do badania(udalo mi sie złapać po 2 tyg...)i przy okazji ją zważylam,równo 6 kg;)
 
Milenka - 4 miesiące (bez 5 dni)
waga równo 7kg :-D
wzrost 61cm
miesiąc temu też zmierzyli ją na 61cm, ale sama widzę że jednak urosła, więc albo dzisiaj, albo ostatnio pomiar nie był zbyt dokładny.
 
Joasiek, teraz to już chyba nie powiesz, że Twoja Milenka jest taka maleńka :confused::-D 7 kg to całkiem sporo :tak:

Przeglądałam Twój album i wydaje mi się, że naczyniak na policzku Milenki przestał już rosnąć.
 
reklama
No nie... teraz to już nie powiem że jest maleńka, nadgoniła ostatnio i kawał baby się już z niej zrobił, wygląda normalnie wg mnie... ani za gruba, ani za chuda, taka w sam raz :blink:
Konradek też pięknie sobie waży, a ile przybrał Ci w 8 dni! Brawo!!! :tak:

Naczyniak Milenki faktycznie jakby przystopował ostatnio, a bacznie go obserwuję każdego dnia. Na fotkach tego nie widać, ale od niego w stronę oczka odchodzą takie cieniutkie naczynia krwionośne dość długie bo widać je na 1cm od naczyniaka... z niepokojem na nie patrzę czy w tą stronę naczyniak się nie powiększa ale na razie nie... i nie dzieje się nic strasznego. Choć pewnie jeszcze urośnie, bo największy przyrost naczyniaków następuje podobno pomiędzy 4, a 6 miesiącem życia. Potem z reguły rosną już proporcjonalnie wraz z buzią dziecka, a po ukończeniu roku przestaje rosnąć i zaczyna się wchłaniać.
Mnie ten jej naczyniaczek nie przeszkadza wcale, byleby się z czasem wchłonął... ja już sobie nawet nie wyobrażam buzi mojej Milenki bez tego "pocałunku Aniołka" - bo tak nazywają czasem naczyniaki :blink:
 
Do góry