reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak pożytecznie spędzić czas z dzieckiem?

reklama
Teraz obok Zatoru jest także park rozrywki Energylandia,myślę,że równie godna uwagi bo zapowiada się na fajne,ciekawe miejsce do spezenai czasu z dziećmi. My w wolnych chwilach dużo czytamy,szczególnie wieczorami oraz chodzimy na spacery póki jeszcze jest ładna pogoda,warto z tego korzystać:)
 
Coś byśmy poczytali, dzieciaki przez wakacje wprawiły się pod czujnym okiem dziadków w czytaniu ;-)
No i tak się zastanawiam co jeszcze im kupić oprócz komiksów czy gazetek dla dzieci. Aby mogłyby już same czytać więcej.
Do czytania to chyba stary dobry Mikołajek :) sama się na tym wychowałam i książeczka nie ma sobie równych
 
Mikołajek najlepszy! Nie znam dziecka który nie lubi, zresztą... do tego to i ja sama mam słabość :) A ja gdzieś trafiłam na ten artykuł Ale ten czas leci! | eioba.pl i chyba też gdzieś zabiorę moje smyki, a Warszawa to chyba dobry pomysł, podobno Centrum Nauki Kopernik to raj dla rozbrykanych dzieciaków
 
A ja znam takie dzieci- nie tyle że nie lubią książek ile chcą aby im czytano,same z siebie nie będą się męczyć i skupią raczej na obrazkach w książce:)
 
U nas najlepiej sprawdzają się audiobooki, córka je uwielbia, słuchała by całymi dniami a przy tym szyje, maluje, buduje....
 
Mikolajek jest swietny, ale do czytania przez rodzicow. Na poczatku lepiej dawac dziecku krotkie ksiazeczki z obrazkami, zeby mlodego czytelnika nie zniechęcić:)
 
:-)Witam serdecznie. Nie mam jeszcze dzieci, studiuję na 1 -szym roku w Krakowie. Mój starszy brat ma dziecko i jak jestem w domu, na wakacjach- bo mieszkamy w tym samym domu- to z jego i moim tez pupilkiem pobawię się bardzo. Dla mnie pożytecznie, aby dziecko spędziło czas- to odpowiednie zabawy dostosowane do wieku dziecka, spacery w fajnych miejscach....
 
reklama
aniaa79 dzięki, zapomnieliśmy o Mikołajku, tam i ilustracje są fajne. Do tego dziś znów lecę po kolejnego Giganta do kiosku "Złoto Prezenterów", bo jak nie kupię to mogę w domu nie nocować jak to się mówi...
 
Do góry