reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak obniżyć libido

Jakie stracić ojca. Ojcem zawsze będzie. Po jego zachowaniu widać że już żony nie kocha. Meczy się on a jej samoocena ciągle spada nawet specjalnie zrobiła sobie operacje plastyczną. Nikogo nie można do niczego zmusic

Z wpisu wynika, że u partnera były jakieś początki depresji i mogło się skończyć samobójstwem.
Większość samobójstw to mężczyźni. Na 1 kobietę przypada, aż 7 mężczyzn. A badania pokazują, że te liczby są niedoszacowane.

Wynika to właśnie z tego, że mężczyźni maja problem z pójściem do psychologa/psychiatry. Często są ze swoimi problemami sami. Dodatkowo w Polsce nadal jest wiele krzywdzących stereotypów
 
reklama
Z wpisu wynika, że u partnera były jakieś początki depresji i mogło się skończyć samobójstwem.
Większość samobójstw to mężczyźni. Na 1 kobietę przypada, aż 7 mężczyzn. A badania pokazują, że te liczby są niedoszacowane.

Wynika to właśnie z tego, że mężczyźni maja problem z pójściem do psychologa/psychiatry. Często są ze swoimi problemami sami. Dodatkowo w Polsce nadal jest wiele krzywdzących stereotypów
A to chyba tego nie doczytałam
 
Tak, bierze leki na nadciśnienie. No tak krępuje się, bo nie mogę z niego wyciągnąć o co chodzi, w czym problem.
Ktoś mu te leki wypisuje (pisałaś, że nie chce iść do lekarza, ale chyba jednak chodzi przynajmniej do internisty jak nie do kardiologa), więc może trzeba zacząć od powiadomienia lekarza, że pacjent ma osłabione libido/problemy z erekcją
 
Tak, bierze leki na nadciśnienie. No tak krępuje się, bo nie mogę z niego wyciągnąć o co chodzi, w czym problem.
Może to być spowodowane depresja, przyjmowanymi lekami, inna orientacją, a nawet faktem że zwyczajnie nie potrzebuje seksu częściej niż raz czy dwa razy na miesiąc. Jeśli macie zupełnie inne potrzeby to warto to sobie wyjaśnić i dać szansę aby każde z was mogło podjąć decyzję czy chce w takim związku być. Znam dwa przypadki, w których faceci ani nie byli na lekach ani nie mieli depresji a ich libido było 0 bądź bliskie 0. Oba te związki po latach zakończyły się. Pytanie czy zawsze taki był czy dopiero od jakiegoś czasu. Pomyśl czego Ty chcesz i oczekujesz, masz tylko jedno życie seks jest bardzo ważny w związku, jak dla mnie obie strony powinny się zgadzać w tym temacie i mieć zbliżone potrzeby w końcu to dopełnienie miłości która was łączy 🤔 bynajmniej ja tak to widzę.
 
Do góry