reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
Groąco polecam ta książke i metodę. Dzieki niej moja 3 miesięczna córcia nauczyła sie samodzielnie zasypiać!!!A zaznaczam że przez 2 miesiące była regularnie kołysana do snu, to był horror, bo mi juz ręce odpadały, jak zasnęła przenosiłam ją do łóżeczka i po 1 min juz po spaniu!Było ciężko na poczatku ale moja konsekwencja sie opłaciła. Nie przesypia co prawda nocy, pewnie dlatego, że jest karmiona piersią i może jest głodna?W nocy nie mam odwagi stosowac tej metody, może powinnam, ale pewnie caly blok miałby pobudkę. Zreszta wstaje tylko raz na karmienie i odkładam ją do łóżeczka i sama juz sobie zasypia. Od poczatku sypia sama w łóżeczku.
Życze cierpliwości i powodzenia!
 
reklama
moja 3,5 miesieczna corcia wieczorami zasypia tylko w chuscie. probuje ja nauczyc, klade do lozeczka i daje jej np. godzine na zasniecie, w tym czasie przychodze, glaskam, nuce kolysanki i DUPA. jest caly czas taka pobudzona, ze nie usypia. dopiero jak ja dochusty wsadze, to po 10 min juz spi. a np. jak sie budzi na ranne karmienie, to potem bez problemu zasypia w lozeczko.

takze ja tez poprosze na: g.konikowska@interia.pl. moze sie uda :-)
 
Czesć mamo,
czy możesz wspomóc niewyspana mamę książką "Uśnij wreszcie" która dotarła do Ciebie??
Mam osmiomiesięczną Patrysię którą muszę nauczyć spać w łóżeczku!!!
Mój mail to gosiama100@wp.pl
Pozdrawiam.
 
Nie wiem ktora juz dostala ksiazke od kogos innega ale jesli ktoras z mam jest w potrzebie to moge pomoc z ksiazka :) tylko dajcie znac na priva
 
Dziewczyny wsylalam ksiazke jesli ktos potrzebuje to j.w.na priva....

Mam tez w wersji elektroniczej "wychowanie bez porazek", babycook
 
reklama
Dziewczyny, to i mnie poratujcie:tak: Pojutrze wracam do pracy i jak mała nie zacznie wczesniej zasypiać to sie wykończę. Prześlijcie mi tą książeczkę. Będę wdzięczna:happy: Miłych snów:-)
 
Do góry