reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak maluchy zasypiają

Jak długo trwa uspanie waszego dziecka


  • Wszystkich głosujących
    132
hej!
moj hubert zasypia najczesciej na lozku znaczy musze sie z nim polozyc pospiewac troszke za dupcie poruszac a on musi sobie polatac po lozku ale nie trwa to zbyt dlugo no chyba ze cos mu dolega! natomiast jak jest bardzo zmeczony to potrafi zasnac natychmiast nawet jak go ubieram do wyjscia!!!! a jak juz sie zaspi to amen w paciezu nic i nikt go nie obudzi! jest przyzwyczajony do halasu potrafi usnac pod glosnikiem na jakichs imrezach miastowych!
ale jak mu sie nie chce spac........to nie ma na niego mocnych!!! (moja mama bujala go kiedys w wozku od 10 do 14.30!!! bez skutku!!!!!!)
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie! Mam ośmiomiesięczną córeczkę z którą od samego początku mam kłopoty z usypianiem w dzień. Ziewa, trze oczka, jest marudna, widac ,że jest bardzo zmęczona ale...nie zaśnie! Próbowałam na rączkach, przy cycku itp ale nie zawsze działa. Na szczęście w nocy jest ok. Zastosowałam metodę nauki zasypiania z "Uśnij wreszcie" i naprawde zadziałała :). Niestety w dzień - koszmar :( Ta metoda się nie sprawdziła. 2 godziny wycia jakby ją ze skóry obdzierali! I dalej nie śpi. Próbowałam też metodę Tracy Hogg, że po drugim ziewnięciu kładziemy do łóżeczka (czytałam na tym forum, że niektórym sie to udało - zazdroszczę) ale nic z tego. Bunt i koniec! Może któras z Was miała też taki problem i się udało? Napiszcie proszę jak nauczyłyście swoje dziecko zasypiac w dzień. Please!!!
 
Daria. Ja mam ten sam problem co ty. A jest to moje drugie dziecko. Zpierwszym mialam jeszcze wieksze problemy. NIE usnal nigdy sam do 2.5 roczku. zawsze bujany w wozku tak mocno ze myslalam ze mu sie w mozgu cos poprzestawia. Dzieki Bogu jest normalny. na spacerze tylko darcie kiedy inne grzecznie spaly jak zazyly powietrza. No koszmar. W samochodzie zasnal 3 razy w swoim dotychczasowm zyciu - 3.5 roczku. Teraz mam spokoj bo zasypia sam od kad mam drugiego synka. Mlodszy 4.5 miesiaca tez nie lubi spac w dzien w nocy jest ok, ale cycus co godzine. dlatego wazy juz 8 kg, ha ha. W DZIEN MECZY SIE ZIEWA I CZASAMI KLADE GO W WOZKU PRZED TV OGLADA I ZASyPIA ALE Na OGOL TO WOZENIE W TYL I W PRZOD, BO NA BOKI W PRZECiwienstwie do starszego nie cierpi jest placz , smok i czasami sen. Jak bardzo zmeczony to przy cycu. Na spacerach pomarudzi i usypia . ALE w dzien spi max pol godziny. Wiec jak sie budzi na dworzu to bieg do domu bo bedzie wycie. Nie moge sie doczekac ciepelka bo wtedy dam cycusia, troche ponosze i pojdziemy dalej na spacer. A tak ledwo dojde do parku to juz musze wracac. A starszy synek chcialby jeszcze na dworku. Ciezko jest ale pocieszam sie tym ze sa zdrowi . Inni przeciez maja powazniejsze problemy.
 
KasiaN Ale mnie pocieszyłaś! :) Widzę, że mamy ten sam problem. Trzymajmy się i miejmy nadzieję, że nasze dzieci w końcu zrobumieja,że spanie to nic strasznego :) Ja w każdym razie musze coś zrobić, żeby Ola nauczyła się zasypiać sama. Zaparłam się :)
Co do suwaczków, to mój jest ze strony www.lilypie.com. Potem wklejasz ścieżkę do swojego profilu w babyboom. Zdjęcia niestety nie wiem jak zmniejszyć . Pozdrawiam.
 
Mojego malego przetrzymalam 4 godz. marudzil itp. Potem polozylam go w lozeczku i ucieklam. Zaczynal poplakiwac ale przestal , jeczal troche i zasnal. I tak sobie spi o dziwo juz 1.5 godziny. Pozdrawiam i powodzenia.
 
ja zmniejszam zdjęcia w nastepujący i bardzo prosty sposób;
jak mam wybrane zdjęcie przed sobą na pulpicie kompa to prawym przyciskiem mychy naciskam i pojawi się na samej górze Edytuj i w to wchodze potem wchodze w obraz i tam jest rozciągnij pochyl klikam na to i pokażą sie cyfry 100% tam w dwuch miejscach wpisuję np,50% i niżej też 50% i ok i zdjecie się zmniejsza i jak rozmiar mi pasuję to zapisuje ale pod inną nazwą.Bardzo proste ;D pozdrawiam ;)
 
U nas tez byly problemy z zasypianiemm jak byl Jasio juz bardzo zmeczony- krzyki w nieboglosy.
POprostu zaczelismy mu spiewac kolysanki i jest ok
Moze waszyn pociechom tez to pomoze

:-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Moja Emi w dzień zasypia przy butli ciepłego mleka,jak nie zaśnie co czasem się zdarza to daję jej butelkę do łóżeczka i sama pije i czasem tak zaśnie.Czasem też nie chce nie wiedzieć czemu pić mleka to daję jej soku ciepłego i tak też czasem zaśnie.wieczorem zasypia sama odkładam ją i wychodze z pokoju ;)



 
reklama
Do góry