reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak i w co ubrać maluszki

Dla mnie z tym ,,kolorowym'' stereotypem(podzialem niebieski/rozowy) to przesada...mam chlopczyka...i wszystkie ubranka,misie, przytulanki,karty z zyczeniami jakie dostalismy byly niebieskie:szok:...a ja kupilam mu bladorozowy spiworek do wozka,bo mi sie akurat podobal..Ostatnio widzialam chlopczyka moze 3 letniego, ktory mial ,,przygaszony''rozowy sweterek zapinany na suwak a do tego granatowe sztruksowe ogrodniczki..i wygladal bombowo!!!!
A teraz szukam takiego sweterka dla mojego synka:-D
 
reklama
Ja ubieram synusia na niebiesko,żółto, zielono, biało..oczywiście z powodu męża wszystkie dziewczeńskie spodnie,sweterki czy piżamki odpadają..różowy kolorem zakazanym :tak::-), ale na szczęście jest mnogość kolorków i nie muszę ubierać non stop na niebiesko choć lubię ten kolor
 
Ja ubieram synusia na niebiesko,żółto, zielono, biało..oczywiście z powodu męża wszystkie dziewczeńskie spodnie,sweterki czy piżamki odpadają..różowy kolorem zakazanym :tak::-), ale na szczęście jest mnogość kolorków i nie muszę ubierać non stop na niebiesko choć lubię ten kolor
Nam też mąż dał szlaban na różowy, chociaż mamy kilka ubranek w tym kolorze w spadku po siostrzenicy. Zakładam je czasami, ale tylko w domu :)
A tak poza tym to Antoś ma ubranka we wszystkich kolorach tęczy.
 
Ja ubieram Macia w rozne kolory, raz zdarzyła sie nawet bluza rozowa:-) a tak to niebieskie barazowe, zielone, białe...choc prawde mowiac nie ma wielkiego wyboru w kolorach dla takich maluchow
 
moja oleńka część ciuszków nosi po swoim starszym braciszku, ale oczywiscie króluje kolor różowy(tatuś terrotysta nie uznaje innego koloru dla swojej ukochanej córeczki hi hi hi:happy2::happy2::happy2:)
Tezv.jpg
ib4kp2
 
my ubieramy mala glownie w dziewczece kolorki...a to z prostej przyczyny, ze tutaj wszystkie ubranka na dziewczynke sa typowo dziewczece..rozowe, liliowe, fioletowe, zolte powiedzmy ze raczej delikatne pastele....ubranka chlopiece sa naprawde meskie uwierzcie mi ...ale czasem j ja ubiore na niebiesko...jeszcze nie zdarzylo mi sie , ze ktos powiedzial , ze to chlopczyk...poprostu ma bardzo dziewczeca buzke
 
ja ubieram moja corcie we wszystkie kolory z przewaga zielonego. chociaz musze przyznac ze Milenka slicznie wyglada w rozowym, zoltym i ecru.:-):-):-D:-D
 
Ja ubieram swojego syncia glownie w niebiesko, zolto, bialo. Szukajac ubranek staram sie wybierac rozpinane z przodu od gory do dolu i tu sie zaczyna problme z kolorami. Ostatnio udalo mi sie kupic rampersa i body w paseczki zielono niebieskie i niebiesko czerwone.
Uwazam, ze wiekszosc ubranek jest robiona w kolorach bialy, rozowy, zolty niebieski. Jakby faktycznie innych kolorow nie bylo, o co chodzi?
Szkoda , ze nie natrafilam na nic w kolorze khaki, lubie ten kolor.
 
no nie chłopca nie wystroilabym na różowo ale lubie go w czerwonym kolorze, granatowym bialym, żółtym i innych ubieram mojego synka we wszystkie kolory oprócz rózowego.
 
reklama
No a ja się doczekałam mądrego pytania.Jakiś czas temu Oliwka była wystrojona w różowe body i śliczną różową sukieneczkę a ktoś zapytał - a to dziewczynka czy chłopczyk??:szok: Załamka
 
Do góry