reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak i w co ubrać maluszki

Uwielbiam Mateuszka w niebieskich kolorach. Może dlatego, że jest blondynem i ma niebieskie oczka więc tak ślicznie wygląda na niebiesko :happy: Ale ma też ubranka w kolorze ciemnej zieleni, granatu, body to przeważnie białe lub niebieskie, rajstopki też w różnych odcieniach niebieskiego ale są też żółte, zielone, beżowe. Nie posiadamy żadnego różu, chociaż jak był noworodkiem to miał komplecik różowy i też ładnie wyglądał ;-)
Pozdrawiam
 
reklama
Mam pytanie Jak ubieracie maluszki na noc? Bo dziś na przyklad jest bardzo cieplo,i normalnie Idke ubieram w body, lub cieniutkie spioszki, ale obawiam sie, ze w nocy zrobi sie zimno i malenstwo mi zmarznie.
 
Ja ubieram maleńką w body i pajacyka, albo cieniutkie śpioszki i nie przykrywam. W nocy jak się leży to zawsze jest troszkę chłodniej.
 
jak jest bardzo ciepło to Przemcio śpi w bodziaku z krótkim rękawkiem i nogaweczkami, a jak chłodniej to w kaftaniku i śpioszkach z bawełny. Przykrywam Go zawsze cieniutkim kocyczkiem,ale po chwili i tak jest odkryty.
 
Tak naprawdę to bardzo lubię moją Żanetkę w niebieskim kolorze, bardzo mi się ten kolor podoba i może dlatego. Nie raz mi się w związku z powyższym zdarzyło, że pomylono ją z chłopcem, ale zbytnio się tym nie przejmuje, bo ludzie mylą ją również jak jest ubrana na różowo, żółto czy pomarańczowo. A przecież widać że to dziewczynka, zwłaszcza jak ma kapelusik na głowie. Dobrze że rozróżniają jak zakładam jej sukienkę :)
 
Jak były upały to Mateusz sypiał w samym body na krótki rękach i niestety bez przykrycia bo jak go nakrywam, to od razu się rozkopuje ale i tak zawsze był cały gorący. Teraz, jak jest chłodniej to dodatkowo zakładam spodnie od piżamki. Chociaż dziś pewnie założę body na długi rękaw bo i po domu tak teraz chodzi. Ale na dworze zimno i wietrznie.
Pozdrawiam
 
w upały tylko body na krótki rękawek a teraz jak chłodniej cienkie body na długi lub grubsze na krótki i cienkie śpioszki:-)
 
reklama
Gdy jest ciepło to zakladam body z krótkim rekawkiem i krótkimi nogawkami...w chłodniejsze noce to ,,body-podkoszulek'' a na to cienkie bawełniane śpioszki...przykrywam lekka bawełniana kołderka,ktora moj maluch skopuje jak mu za goraco:-)
 
Do góry