reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czujemy nasze dzidzi :)

dziewczyny ja sie bardzo boje bo mojego malenstwa jeszcze nie czuje,a jestem juz w 18 tyg
czasem wydaje mi sie ,ze tam wogole nic nie ma,
i mam tez swoje male paranoje,ze moze cos mu sie stalo,
poradzcie cos
 
reklama
jezeli to twoja pierwsza ciaza to prawdopodobnie poczujesz dzidzi gdzies ok 20 tyg a moze nawet troszke pozniej kazda ciaza jest inna i kazdy maly czlowieczek ktory w nas rosnie tez jest inny wiec nie martw sie to naprawde sprawa indywidualna ;) ani sie obejrzysz jak bedzie kopac i nie pozwoli spac w nocy ;D pozdrawiam i nie martw sie :)
 
Poli musisz sie tez nauczyc co masz czuc na poczatek naucz sie wyczowac serduszko i sprobuj je odroznic od tetna aorty (serduszko bije duzo szybciej i delikatniej)to moja raada ja jestem taka osoba ktora siebie bardzo kocha wiec soje cialo znam na tyle ze szybko wiem co moje a co dzidzi jest sprawka a moj facet na poczatku mowil ze to nie mozliwe...wiec kazda z nas jest inna pamietaj o tym ;)
 
dzidzi nasze czuje chyba sie dobrze ale musze troche pocwiczyc zeby moglo sie wyprostowac troche bardziej bo narazie zgiete w pol lezy mam pytanie co wiecie o wieku lub stopniu dojrzalosci lozyska bo cos tam mam nabazgrane i nie wiem o co chpodzi i nie ma gdzie tego poszukac..prosze o pomoc ;D
 
Weszłam do Was na troszkę, bo moja mała urodziła się w listopadzie 2005. Rok temu poczyłam pierwsze ruchy mojego maleństwa... W moje urodziny... Niezapomniane. Tego sie nie da pomylić z czymkolwiek innym.
 
Dziewczeta nie stresujcie sie ze jeszcze nie czujecie ruchow Waszych szkarbow :) ... moj maluch pierwszy raz zapodla mi kopniaka w 20 tyg. potem pare dni przerwy i znowu ... a teraz to juz szczerze nie czuje tak kopniakow co naciskanie (przeciaganie sie ) malucha :) ... na wszystkich przyjdzie pora.. jak to mowi moja mama " jeszcze bedziesz plakac jak cie kopnie " ;D

Lucyann a gdzie masz ulokowane lozysko ??
 
Monika lozysko mamy na scianie przedniej i napisane jest 0 stopien dojrzalosci wiesz cos na ten temat ??bo ciekawosc mnie zjada
 
Ja tez mam na scianie przedniej .. poki nie dochodzi do ujscia nie jest zle ;) ... a stopien im nizszy tym lepiej ... u mnie I stopien czyli troszke juz zwapnione , ale jeszcze jest dobrze ;) ... tak wiec nie przejmuj sie :)
 
Witam! Ja maluszka poczułam dwa tygodnie temu :) a mój mężuś kilka dni temu. Ja akurat czuję to tak, jakby ktoś włożył mi w mięśnie np. brzucha uderzjące mocno raz na jakiś czas serce :) pozdrawiam!



 
reklama
ja ostatnio mialam stresa bo nie czulam malenstwa prawie 2 dni :-[ ale wczoraj wieczorem jak moj maz przylozyl glowe do brzucha maluch sie odezwal ale ulga :D
 
Do góry