reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czujemy nasze dzidzi :)

Witam po powrocie z wakacji.
Uprzejmnie zawiadamiam, że dołączam do mam, które już czuja ruchy dziecka:)
PO raz pierwszy poczułam (wraz z mężem mieliśmy to szczęscie) 19.06.
Wcześniej nie było żadnych matylków, banieczek, tzn. Maciek słyszał bańki jak przykładał ucho do brzucha. Ja jestem, chyba w środku niezbyt unerwiona, bo nic :) A od 19.06, kiedy to po raz pierwszy Maleństwo dało o sobie znać, czuje je codzinnie. Najlepiej, jak przyłoże rękę. Często też sie wypycha, przez co mój brzuch wyglada bardzo śmiesznie (jest asymetryczny). Ale to radocha. Hihihihih.
Dla czekających rada-na spoko,dziewczeta. Dla odczuwających-ale jazda, nie??
POzdrowienia
 
reklama
szkoda za dzidzia nie moze nam potem opowiedziec jak to tam w brzuszku bylo?? czy fajnie czy cieszy sie ze juz na zewnatrz?? od jakiegos czasu slucham mozarta i takich tam co to powinni pomodz w przyszlym zyciu mojej Dzidzi...ale wierze ze milosc i cieplo to najwazniejsze co moze odemnie dostac ::) ::)
 
A my sluchamy Pszczolke Maje i spiewam Kubusiowi ( chyba takie imie zostanie ) kolysanki wieczorami. Wczoraj czulam jak maly przeplywa z jednej strony na druga. Smiesznie: raz kopnal z prawej a raz z lewej i tak na zmiane. I wiecie co jak przylozylam do brzucha goracy kubek z herbatka, to wlasnie w tym miejscu po chwili sie odzywal. To tak jakbysmy sobie rozmawiali z moim maluszkiem.
 
U mojej koleżanki dzidzi reagowało jak ruszała pępek, u mnie to nie skutkuje bo próbowałam  ;) A wczoraj obserwowałam swój brzyszek i już tak się skubany wierci, że monentami zaczyna mi znieksztąłcać brzuch, a dopiero będzie fajnie jak urośnie  ;)
 
Pola 30 Witamy zagubiona wakacyjna Matke Polke...
opowiadaj bardzo sie opalilas i fajnie sie wybawilas czy mialas jakies ciekawe "przezycia"?????jak tam lot samolocikiem??? ;D ;D
Cynamonka mi tez sie kiedys wydawalo ze sobie plywa ale Dzidzi juz ttam tyle miejsca nie ma wiec to chyba bylo cwiczenie naprzemienne raczka nozka ja mam cala radoche w zgadywaniu ktora to a gdzie glowka i jak by go tam poglaskac ;D
 
A moja córeczka jest coraz bardziej aktywna... Na poczatku dawała o sobie znać przeważnie wieczorkiem, a teraz buszuje po brzuchu już od rana. Ale jestem szczęsliwa!!! Fajnie być kobietą. Faceci nam mogą tylko pozazdrościc...
 
Dokładnie, facet nie poczuje tego co my, jupppi. Coś w końcu nam się należy ;D
Pamiętam że jak byłam w pierwszej ciąży to mój R tak jakoś nie czuł tego swojego ojcostwa, dopiero jak zobaczył dziecko na własne oczy. Teraz już jest trochę inaczej, ale to my kobiety od początku mamy większy instynkt macierzyński.
 
reklama
Moj Synek reaguje jak do niego gadam i opowiadam mu rozne historie. Mam wrazenie ze robi salta tam w brzuszku jak go glaszcze i prowokuje do zabawy. MAcie racje to wspaniale uczucie i nie da sie go opisac komus kto i tak nigdy tego nie przezyje ( patrz facet :) ).
 
Do góry