reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czujemy nasze dzidzi :)

reklama
hej

cynamonka- jestem pod wrazeniem twojego malenstwa, moja mala to raczej leniuszek:tak:, poprzeciaga sie kopnie pare razy, przeklada sie i idzie ziuziu, ma czkawki tore sa przeslodkie a jak napije sie czegos zimnego to fajnie sie rusza, wiec jak wydaje mi sie ze cos za mlo jest ruchliwa pije jakis sok czy cos i mala zaczyna taniec
 
hej. u mnie też dzieciątko raczej samo ustala sobie pory i dni kiedy ma się bardziej poruszać. wczoraj np. jak mój mąż masował brzuszek to niunia się nie ruszała a kiedy poszedł spać to taki czad dała, że myślałam że wyjdzie mi jej kawałek zaraz lewym bokiem. czasami wystarczy że poklepię brzuch albo pogłaszczę i już się zaczyna, a czasami popukam i ponaciskam a tu nic. słyszałam że teraz kształtuje się temperament malucha. moje będzie w takim razie miało różne dni. jeden dzień będzie spało a potem przez kolejne dwa lub trzy nie da mi zmrużyć oka... :confused:
 
Ja wlasnie usiluje nagrac krociutki filmik i wyslac znajomym mieszkajacym daleko. Ale zawsze sie wierci jak nie trzeba i chce mnie normalnie rozerwac, a teraz ma czkawke i w nosie to ze mama mowi zeby sie troszke poprzeciagal ;-)
 
hmmmm nie slyszalam o temperamencie ze teraz moze sie ksztaltowac, ale to bardzo ciekawe, moja Martusia chyba bedzie raczej spokojna, a nasze aniolki chyba raczej beda z pod znaku skorpiona i roznie to bywa ale polowa mojej rodziny to skorpionki i wcale nie narzekam chociaz czasem trzeba miec wiele cierpliwosci,:tak:
 
Jeśli to prawda z tym temperamentem to już się boję :-D
Nie mam co marzyć o spanku, leżanku, odpoczywanku.
Hania uspokaja się dopiero, gdy rękę na brzuchu położy jej tatuś (choć on by wolał, żeby włąśnie wtedy pofikała). Tatuś może tylko obserwować ;-)
Najbardziej boli mnie gdy mała się wypina dupką w stronę słoneczka i wsuwa mi ciałko pod żebra. Fajnie to wygląda ale mamuśka ma wtedy klopoty z oddechem. Ale małej jakoś to nic nie obchodzi. Ona wie swoje :-)
 
Kształtowanie charaketru... Ciekawa informacja, ale w takim razie moja dzidzia będzie bardzo niezależna :-) i pobudzona ;-) Sama sobie reguluje kiedy ma spać, a kiedy kręcić się i sprawiać mi troszkę bólu :-( I nigdy nie jest to o podobnych porach... noce nieprzespane... A swoje tańce kończy dopiero gdy moja mama położy rękę na brzuchu! :-) Belfra już wyczuwa i czuje przed nim respekt ;-)
 
moj maluch upodobal sobie aktywnosc wieczorkiem szczegolnie, mam nadzieje ze po urodzeniu mu sie odwidzi i bedzie spal jak aniolek budzac sie tylko na jedzenie :-)
co do skorpionow moja corcia jest skorpionem moj maz tez moja najlepsza przyjaciolka nie lodzcie sie to naprawde niezle diably i zlosliwce wiem z doswiadczenia ;-) z dwoma mieszkam ;-) :-D czasem niezle daja popalic
 
reklama
Moja córeczka już pokazuje swój charakterek:tak: Ostatnio ok 4 rano zaczyna tak fikać, że nie dam rady oka zmrużyć. I tak do 6! Niby ma mało miejsca, ale fika intensywniej niż dotychczas. Chyba powinni książki zmodyfikowac, bo jak czytam, ze dziecko pod koniec ciąży nie ma miejsca w brzuchu na dokazywanie, to sie zastanawiam, na podstawie czego to pisane? Jak poczytają fora, to się dopiero okazuje, co potrafi maleństwo, prawda? :cool2:
Poszerzanie żeber rozpoczęte. Pozdrawiamy :happy:
 
Do góry