reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hej dziewczyny :-) nie chcę Was dobijać, ale wiecie co ja o tym dofinansowaniu myślę???? teoretycznie IUI w tej chwili jest refundowane przez NFZ i co??? ile z Was realnie może z tego dobrodziejstwa korzystać???? czy wszyscy lekarze Was o tym informują?

trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro idę do kardiologa. mam wadę serca i gin kazał mi iść na konsultację co do sposobu rozwiązania. w środę może będę mieć usg, więc jest szansa na poznanie płci. ale najmocniej trzymajcie za mnie kciuki 29, bo mam wtedy USG połówkowe z oceną serca itd. trochę się stresuję :zawstydzona/y:

i wiecie co? świat się kończy. wprawiając wszystkich, a głównie mojego męża w osłupienie, kupiłam używany wózek :-) oj nie mogę się doczekać, aż ten wątek ostatecznie zamieni się w wątek ciężarówek po IUI i IVF oraz tych cudownie zapłodnionych w bardziej tradycyjny sposób :evil::evil: trzymam za was kciuki :-)
 
reklama
ja Was dziewczynki podczytuję w komórce w pracy między jednym a drugim pisemkiem i efekt tego taki, że wszystko mi się miesza :zawstydzona/y: Pole czy ty oprócz stanu ducha i frustracji masz już wskazania do IVF? na mnie clo też jakoś słabo działało. miałam z nim 4 cykle, w tym dwa z IUI. Dwa razy miałam owu z dwoma pęcherzykami, a dwa razy z jednym, czyli jakbym nie brała. IUI wyszła mi przy jednym pęcherzyku, więc tyle zdecydowanie wystarczy. Pęcherzyk rośnie Ci 2 mm dziennie, więc skoro dopiero 10 dc, to spokojna Twoja rozczochrana :-) robisz sobie testy owulacyjne z moczu??? polecam, nawet jak nie wierzysz, chyba że masz pco, albo podadzą Ci zastrzyk na pęknięcie.
 
Gnagna - gratuluję zakupionego wózka. Juz najwyższy czas pomału kompletować asortyment :-) I nie mogę się doczekać, aż oznajmisz nam płeć dziecka :-)

Pole - gdzie Twój optymizm? Pęcherzyki sobie podrosną i załapiesz się na IUI :-)
 
Kupiłam używany przez rok bebe confort high trek 3 w 1. To jest francuska firma, mam wrażenie, że mało znana w Polsce. Tutaj bardzo popularne są jednak ich foteliki sprzedawane pod firmą maxi cosi. Wózek ma duże pompowane koła, duży kosz na zakupy, dziecko siedzi wysoko, ale najbardziej podoba mi się to, że przycisk do blokowania przedniego koła / to jest trójkołowiec/ jest na rączce wózka
biggrin.gif


Poussette naissance 3 roues High Trek de Bébé Confort
 
A wiesz ile rosną pecherzyki dr Pelna na dobę? I ile muszą lub powinny mieć do iui. Tak sie zestresowalam teraz, ze wszystko mi wylecialo z głowy...

rosną 2 mm. musi mieć ok 18 mm. moje naturalnie pękały koło 30 mm (26-28 mm), więc nie ma się czym sugerować. Każdy ma inaczej :-) to co z tymi testami na owulkę Pole???
 
reklama
Pole- w czwartek bedziesz miała pęchole 16mm, do tego czasu na pewno nie pękną, więc się nie strachaj, pewnie IUI będziesz miala w sobotę...chyba że tobie pękają większe to w poniedziałek
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Gnagna- ja nie znałam tej firmy, ale ja jeszcze się nie orientowałam :-) Fajny ten wózek, taki sportowy, a jaki kolorek kupiłaś? Coś czuje że będziesz miała córkę, tak mi jakos pasuje...
 
Do góry