reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dzien dobry z rana;-)
Witajcie jeeny i krusia
Blue
niestety teraz zdarzaja się lekarze ktorzy wykorzystuja ten fakt ze pary sa w stanie zapłacic kazde pieniadze i nie maja skrupułow i zdzieraja z nas kase jak sie da, ale dobrze ze sie otrzasnełas lepiej pozno niz w cale
Gizas od rana zaciskam mocno kciuki do czerwonosci za Ciebie i twoje zarodeczki :)
Oska i eevlee jeszcze tylko dwa dni i mam nadzieje zobaczycie wysoka bete dobrze wam ze jestescie we dwie zawsze razniej. Oska z tymi objawami moze jest cos na rzeczy
:-):-):-) Ja wierze ze wam sie uadało :tak::tak::tak:

A ja dzisaj ide na wizyte pierwsza po IUI ciekawe co mi powie:confused::confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milego dnia dziewczyny! I samych szczesliwych zakonczen w dniu dzisiejszym:tak:
Agusiaks pytalas ile zajelo mi przedzieranie sie przez ten watek...no blisko miesiac. Chcialam sie dowiedziec jak przebiega inseminacja, bo ja zanim na cokolwiek sie zdecyduje musze wiedziec wszystko, taka jestem strachliwa:szok:
A potem sie wciagnelam i tak poszlo. Tak wiec dowiedzialam sie, ze moga mi okrasc piwnice, niektore z was chca obciac partnerowi przyrodzenie, a dzieci z watku inseminacyjnego to naturalsik i in vitro.
A powaznie to tutaj dowiedzialam sie jak przebiega inseminacja, ze mozna byc na nia uczulona, ze moze bolec i duzo technicznych rzeczy.

Ja chce zrobic 4 inseminacje, bo mam czas do konca roku. Potem musze wyjechac, a jak wroce to podejde do procedury in vitro. Takie mam zalozenia, co przyniesie zycie zobaczymy...
 
Gizas za Ciebie i Twoje bąbelki &&& Jeju, już dziś bedziecie w trójeczke :tak::-) Będziesz Mamą bliźniąt :-) CUDNIE
Fruitofhope za wizytkę &&&
A wiesz z tymi moimi objawami, to jak poczytałam to na dwoje babka wrózyła :confused2:
Pole a co Ty tak daleko wybiegasz? ;-) Dobrze, ze masz plan, ale na razie mysl o pierwszej iui i żeby się udała :-) To kiedy iui?
 
Pole - niezły plan :-) Ale mamy tu ostatnim czasy 3 bąbelków po udanych iui - u Ali80, Gnagna i najnowszy sukces u Agusiaks. U mnie np iui nie dało rezultatów bo jednak parametry nasienia były za słabe. Ale niekiedy dziewuszki przy słabszych zaliczają naturalsy ;-)
GizaS - mocno zaciskamy piąstki za Twoje bąble &&& Teraz przed Tobą etap czekania do bety. Oj dłuży się ten czas okrutnie. Ale i potem czekanie od usg do usg jest stresujące. Dziś znowu mdli mnie niemiłosiernie - trochę to męczące bo nie mam na nic apetytu i wszystko wciskam poniekąd na siłę. Chociaż wczoraj lody spałaszowałam ze smakiem ;-)
Evelee i Oska - coraz bliżej do betki. Ściskamy kciuki za wysokie rezultaty &&&
 
Dzien dobry z rana;-)
Witajcie jeeny i krusia
Blue
niestety teraz zdarzaja się lekarze ktorzy wykorzystuja ten fakt ze pary sa w stanie zapłacic kazde pieniadze i nie maja skrupułow i zdzieraja z nas kase jak sie da, ale dobrze ze sie otrzasnełas lepiej pozno niz w cale
Gizas od rana zaciskam mocno kciuki do czerwonosci za Ciebie i twoje zarodeczki :)
Oska i eevlee jeszcze tylko dwa dni i mam nadzieje zobaczycie wysoka bete dobrze wam ze jestescie we dwie zawsze razniej. Oska z tymi objawami moze jest cos na rzeczy
:-):-):-) Ja wierze ze wam sie uadało :tak::tak::tak:

A ja dzisaj ide na wizyte pierwsza po IUI ciekawe co mi powie:confused::confused:

a gdzie sie leczysz ? bo widze ze jesteś ze slaska ! ile u Ciebie kosztuje IUI i czym byłaś stymulowana ?
 
a gdzie sie leczysz ? bo widze ze jesteś ze slaska ! ile u Ciebie kosztuje IUI i czym byłaś stymulowana ?

Jak narazie w Novomedice ale zastanwaim sie nad zmiana kliniki w piatek miłam miec wizyte w provicie ale niestety nie mogłam tam pojechac.
Byłam stymulowana gonapeptylem i fostimonem na pelniecie ovitrelle a ogóle IUI z lekami wyszła mnie ok 3700 zł
A sama IUI kosztuje 890 zl ale w tym jest koszt wizyt i USG
 
Ostatnia edycja:
reklama
lilonka współczuję Ci tych mdłości, ale czego sie nie znosi dla dwóch wyczekanych bąbalków :-)
Dzowniłam do labo z tą betą. W INVI i koło mnie wyniki dnia następnego, no chyba ich porąbało :wściekła/y: Pojadę do Diagnostyki :tak:
 
Do góry