reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ala- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&baaaardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dla mnie takie wiadomości to jak nektar dla bogów :-).
A ja dzisiaj poimprezowałam na maxa :-) zrobiliśmy takie prawdziwe ognisko dla znajomych i zaszumiało w łepetynie :-)- ale to takie odchamienie się tego roku, który niestety z wielu powodów był dla mnie pod górkę, normalnie kobity ulżyło mi na maxa :-)
 
Ala80: ja nie mam możliwości wyrwania się z pracy, więc bety nie mam jak zrobić. Muszę dzisiaj kupić test ultra czuły, byłam już w jednej aptece, ale kobieta nie była zbyt zorientowana, powiedział mi, że wszystkie są teraz czułe i pokazują już jednego dnia po miesiące, już nic nie mówiłam, że jestem nadgorliwa i chce zrobić przed:biggrin2:.
Jak znajdę odpowiedni test, to jutro rano testuję.

Trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&& i mam nadzieję, że beta będzie mega duża ;-)
 
em co do testów to ja kupiłam zwykły test paskowy z firmy Pepino. W Tesco za około 3 zł. I on mi pokazał przed terminem @ a na dodatek robiłam go wieczorem.

Kobitki piszcie co i jak.
 
Trochę tesco mi nie po drodze, czułość tego testu to HCG - 20 mlIU/ml, więc tak normalnie, ale chyba go zakupię, jeszcze nie wiem gdzie ;-) Mam w domu inny o tej samej czułości, zrobię jutro i zobaczymy, a po drodze zajadę do rossmanna, kiedyś były tam testy za 6 zł, może to ten sam co w tesco.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny ;) byłam dzis u gina i transfer niestety odwolany, szkoda... teraz bylam na naturalnym cyklu i niestety mam cykl bezowulacyjny, moja lekarka mowi ze lepiej transfer robic jak jest jakis pecherzyk bo endometrium jest wtedy ladniejsze wiec nastepny cykl stymulowany i transfer. to znowu kolejny miesiac, mam juz dosc czekania...
 
Witajcie u mnie sie nie udalo, mam strasznego dola! Na dodatek nie moge sie nawet dobrze wyplakac bo moj maz za bardzo sie wszystkim przejmuje a on niestety obwinia sie o to ze nie mamy do tej pory dzieci. Strasznie mi ciezko. Trzymajcie sie wszystkie, za te ktore beda testowac oczywiscie 3mam kciuki i Szczesliwego Nowego Roku. Ja niestety nie ide nigdzie imprezowac, mam dosc zycia..
 
reklama
Do góry