reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Trochę się niepokoję, bo właśnie sobie uświadomiłam, że byłam na saunie z 2 razy od momentu kiedy jestem w ciazy... mam nadzije, ze to nie ma nic do rzeczy:(
 
reklama
Magdusia ja faktycznie miałam blastusia 5 dniowego i testowałam po 7 dniach. Czyli jak Ty miałaś 3 dniowy a dziś jest 9 dpt to spokojnie możesz testować.Ale jak masz na tyle sił żeby czekać to czekaj. Ja nie wytrzymałam. Miałam testować po 12 dniach a testowałm po 7.
 
Marta, nie martw sie sauna, dziecko w pierwszych dniach jest bardzo chronione ze wzgledu na to ze kobieta nie od samego poczatku wie o ciazy, natura dziala bardzo silnie i instynktownie na poczatku ciazy. Spokojnie :) fasoleczce nic nie grozi :)
 
Błonka dziękuję za uspokojenie, do sauny już się nie wybieram. Teraz człowiekowi do głowy takie glupoty przychodzą. To chyba prawda, że od pierwszego dnia obawiasz się o swoje Maleństwo:)
 
A co tu taka cisza????????? Może cisza przed testowankiem????????? Jak się macie dziewczyny, testy już czekają na jutrzejszy ranek?
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/em36406-101802.htmlem36406 ja nie bede robic testow ide poprostu na bete jutro z samego rana i wszystko bedzie jasne. Ciekawe czy popsuje sobie humor na Sylwestra czy bede najszczesliwsza kobieta na swiecie.. pytasz czy mam jakies dolegliwosci, no wiec nie wiem czy to cos moze znaczyc ale podobnie jak Ciebie pobolewaja mnie caly czas jajniki ale to tyle. Ja biore i luteine i duphaston i sadze ze to przez leki mam takie pobolewania bo nigdy tak nie mialam. Nie probuje nic wymyslac ze moze bola mnie piersi czy jakies takie inne rzeczy, co ma byc to bedzie, okaze sie jutro takze prosze Was wszystkie bez wyjatku o trzymanie kciukow prosze prosze prosze
 
reklama
Do góry