reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Też tak pomyślałam , co mi da ta jedna noc.....tyle już wytrzymałam.Poczekam na jutrzejszą betę.Zresztą czuję , że chyba nic z tego nie wyszło:(
 
reklama
A czemu to niby tak czujesz? Dziewczyny miały objawy na okres, a były w ciąży. Ja pamiętam, że miałam dużo białego śluzu i piersi mnie bolały, a najbardziej sutki, no i podbrzusze miałam bardzo bolące i wzdęte. I jak się okazało coś było nie tak.
 
A ja z kolei mam cały wachlarz objawów ciążowych:-) chociaż to dopiero 6 dni po iui. Śmieję się z tego, że mój organizm wariuje, ale w głębi duszy mam nadzieję, że może w końcu ta beta przedświąteczna będzie wysoka.
 
lilonka mam nadzieje,że wszystko u mnie pójdzie z planem, to tak testowanie byłoby koło Sylwestra:tak:
Em gratulacje pęcherzyków-ten zastrzyk na M, to może Menopur?Powodzenia na IUI!!!!
Anka poczekaj na bętę-jeden dzień wytrzymasz jeszcze,a będzie pewność i mam nadzieję, że wysoka ta beta bedzie:tak:Czekam na wieści jutro z niecierpliwością.

Ja już od jutra na wolnym także laba na całego-zero stresów z pracy-poleniu****ę przed punkcją:tak:
 
Lilonka a cóż to masz za objawy?? Nie mogę się ogarnąć ile to was teraz będzie do zabiegu i testujących, prawie wszystkie. Ale ten czas szybko leci.
 
NO no no ...ale się narobiło. Faktycznie czas szybko leci, znowu tyle IUI i testowanek. SUper. Trzymama za Was&&&&&&&&&.

Magdusia odpoczywaj i nie stresuj się. Przed punkcją żadne gorące kąpiele i żadne dźwiganie!!!
 
Powodzenia :-) good_luck_graphics_08.gif
 
Też tak pomyślałam , co mi da ta jedna noc.....tyle już wytrzymałam.Poczekam na jutrzejszą betę.Zresztą czuję , że chyba nic z tego nie wyszło:(
mi test wyszedl dopiero po terminie miesiaczki i to kilka dobrych dni.. a taka blada krecha, dziewczyny widzialy.. ze w dniu terminu by wyszedl negatywny...
 
Teraz to po was (Lindi77 i Błonka) poleci jak z górki, sporo dziewczyn do in vitro podchodzi a tu jak wiecie większe szanse. Magdusia jak ja ci zazdroszczę wolnego.
Mnie piersi to bolą już od okresu, chyba te hormony tak na mnie działają.
 
reklama
Ania: test najlepiej robić rano :D, więc i tak Ci się już nie opłaca, będziesz miała betę :D


ilionka: ja jestem przed IUI, a już mam objawy :D, tak działa psychika. Za 6 dni u Ciebie testowanie?


Tak dużo nas i może w końcu której się uda, ale będzie zabawnie jak wszystkim na raz się uda :D, trzeba będzie zmienić temat forum.
 
Do góry