reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
a więc tak do stymulacji dostałam takie zastrzyki :2-9dc Gonapeptyl i 4-9 dc bravelle 150 i mam się zgłosić między 8-10 dc na kontrole czy pęcherzyki urosły potem po usg w planie mam zapisany Ovitrelle 1 ampułke. Mam nadzieję że lekarz dobrze dostosował dla nas kuracje.
pięknie na pewno wsio jest ok dobrane
następna wizyta za dwa tygodnie, leki zostają bez zmian i dużo odpoczywać.
super teraz odpoczywaj i myśl o słodkich zakupach w przyszłości:)
 
możecie napisać jak długo brałyście po IUI lutkę?
biorę już 13 dp a w sumie to boje się zrobić test....
oprócz strasznie bolących piersi nawet przy chodzeniu ale to od samej IUI to nic więcej troszkę od czasu do czasu brzuch po boli i nic więcej ....
 
pysiolina - lutke czasem kaza brac nawet do 3 miesiaca ciazy.
A gin powiedzial Ci zebys jak dlugo brala?
 
reklama
możecie napisać jak długo brałyście po IUI lutkę?
biorę już 13 dp a w sumie to boje się zrobić test....
oprócz strasznie bolących piersi nawet przy chodzeniu ale to od samej IUI to nic więcej troszkę od czasu do czasu brzuch po boli i nic więcej ....
Ja mam dwa tyg po IUI isc na bete i zadzwonic do gina.
Trzymam kciuki!!!
 
Do góry