reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kiedys juz był ten wątek ale chce zmienic klinikę. Bydgoszcz myślę o niej , bo w Toruniu raczej nie ma... A do tych miejscowości mam najbliżej. Chciala bym trafic na lekarza ktory powie : Ja Pani pomoge i bedzie Pani mama :)
Juz kiedys pytalam kogo polecacie , ale spytam jeszcze raz ...... usiade na spokojnie i poczytam :)
Podacie klinike i nazwisko lekarza ?
Dziękuję ❤
Invicta, Michał Augustyniak 😃
 
reklama
Cześć dziewczyny
Odebrałam wyniki badań- 3dc. Proszę was o podpowiedź czy z takimi wynikami jest sens robić inseminacje? Wizytę u lekarza mam za tydzień, ale mam małe obawy, ponieważ lekarz i tak za bardzo nie zwracał uwagi na moje wyniki. W poprzednich cyklach brałam aromek i ovitrelle, nie wiem czy też troche nie fałszują wyników.
Może któraś z was miała podobną sytuację, chętnie dowiedziałabym się tego od kogoś kto przez to przechodził.
TSH 2,57 (0,27-4,20)
FSH 7,52 (3,5-12,5)
LH 6,5 (2,4-12,6)
estradiol <5 (12,5-166)
prolaktyna 632 (102-496)
wit d 18,1 deficy
shbg 38,7 (32,4-128)
Z góry dziękuje za odpowiedź
Witam
Może ktoś pomoże? Byłam na konsultacji u 2 lekarzy, każdy stwierdził, żeby iui zrobić, oczywiście się nie udało.. lekarz z kliniki wspomniał już o in vitro, ale sama nie wiem co robić... może jednak zmienić klinikę, uregulować hormony? Lekarz prowadzący nie zlecił mi więcej żadnych badań, moze ktoś podpowie co bym jeszcze mogła sprawdzić? Wiem że dużo kobietek robi badania na własną rękę bo niektórzy lekarze nawet nie wspomną o jakimś ważnym badaniu... może któraś z was miala podobna sytuację i coś podpowie:(
 
Witam
Może ktoś pomoże? Byłam na konsultacji u 2 lekarzy, każdy stwierdził, żeby iui zrobić, oczywiście się nie udało.. lekarz z kliniki wspomniał już o in vitro, ale sama nie wiem co robić... może jednak zmienić klinikę, uregulować hormony? Lekarz prowadzący nie zlecił mi więcej żadnych badań, moze ktoś podpowie co bym jeszcze mogła sprawdzić? Wiem że dużo kobietek robi badania na własną rękę bo niektórzy lekarze nawet nie wspomną o jakimś ważnym badaniu... może któraś z was miala podobna sytuację i coś podpowie:(
Cześć,
Moim zdaniem warto zbadać poziom wit. B12, kwas foliowy, homocysteine, żelazo i ferrytynę i uzupełnić wszelkie niedobory. Koniecznie tez glukoza i insulina oraz krzywe glukozowo-insulinowe. Sprawdzić czy pod tym kątem organizm działa prawidłowo.
Natomiast mi w klinice też niestety nie zlecono żadnych dodatkowych badań, żeby znaleźć przyczynę niepłodności.
 
Czy przy zmianie kliniki robic jakieś badania ?
Czy lepiej poczekać i zobaczyc opinie innego lekarza....
A jesli zrobic , to jakie zeby miec na świeżo , tak żeby nie iść bez niczego....
 
Czy przy zmianie kliniki robic jakieś badania ?
Czy lepiej poczekać i zobaczyc opinie innego lekarza....
A jesli zrobic , to jakie zeby miec na świeżo , tak żeby nie iść bez niczego....
A może zadzwoń do kliniki i zapytaj się jakie badania trzeba zrobić do pierwszej wizyty. Ja przy rejestracji dostałam od razu listę badań do wykonania
 
reklama
Myślę o tej Invicie w Bydgoszczy.
Na razie jestem wstrzymana bo czekam aż mąż zrobi badania po lekach...
Ale właśnie się zastanawiałam czy muszę mieć jakieś badania na dzień dobry.... :)
To wejdź na ich stronę internetową. Tam skontaktuj się przez formularz, oni do Ciebie oddzwonią i wszystko powiedzą. Mi położna wysłała na maila listę badań do zrobienia przed pierwszą wizytą.
 
Do góry