reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

12.01. @OnaGośka - wizyta u gin, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

13.01. @Fok123 - I wizyta po transferze, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

21.01. @hername - USG Prenatalne 🔎👣✊✊🍀🍀🍀

21.01. @Katalinazed - I beta po I IUI ✊✊🍀🍀🍀

25.01. @Hankaa - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀


20.04. @eij - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀


Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀


„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Kogo dopisać ? Piszcie 🙂
 
reklama
Dziewczyny,
Mam wyniki beta 4240, 16 dzien po transferze,
Wg kalkulatora przyrost w normie, 145% sredni dwudniowy przyrost, ale martwi mnie niski prpgesteron 13,2.
Nie wiem w koncu czy cyclogest sie wchlania do krwi i badania go wykrywaja czy nie?
Duphaston to co innego ale jak z tymi dopochwowymi progesteronami jest?
I jak po in vitro na sztucznym cyklu na ten progesteron patrzec?
Nie mam zadnego krwanienia plamienia ani nic... Brzuch tylko czasem mnie pobolewa na dole
Na progestornie się nie znam, bo nigdy nie badałam, ale beta piękna <3 ja w 14dpt miałam lekko ponad 800, a w 16dpt 1700 z czymś.
 
Kochana, jesteś bardzo dzielna i normalne, że potrzebowałaś czasu.. doskonale Cie rozumiem, bo ja po swoich akcjach z zagrożona ciaza cały czas jeszcze boję się oficjalnie mówić komukolwiek poza rodzina!
Jeśli dobrze rozumiem to była to 4 iui a planujecie dalej w to iść czy raczej ivf?
Sciskam za Ciebie kciuki![emoji8]
chcemy spróbować jeszcze raz inseminacji. Ivf nie bierzemy pod uwagę że względu na własne przekonania. Ciągle mam nadzieję że w końcu się uda szczególnie że raz się udało tylko jajo było puste😢
 
Dziewczyny,
Mam wyniki beta 4240, 16 dzien po transferze,
Wg kalkulatora przyrost w normie, 145% sredni dwudniowy przyrost, ale martwi mnie niski prpgesteron 13,2.
Nie wiem w koncu czy cyclogest sie wchlania do krwi i badania go wykrywaja czy nie?
Duphaston to co innego ale jak z tymi dopochwowymi progesteronami jest?
I jak po in vitro na sztucznym cyklu na ten progesteron patrzec?
Nie mam zadnego krwanienia plamienia ani nic... Brzuch tylko czasem mnie pobolewa na dole
Piękny przyrost bety , gratulacje 🥰😘😘 co do progesteronu to nie znam się ale wydaje mi się że to nie jest aż taki zły wynik na forum mojej kliniki czytałam że lekarze jak jest powyżej 10 progesteron to uważają to za dobry wynik . On też jest wydzielany skokowo. Ale dla pewności lepiej skonsultować to ze swoim lekarzem ☺️
 
Piękny przyrost bety , gratulacje 🥰😘😘 co do progesteronu to nie znam się ale wydaje mi się że to nie jest aż taki zły wynik na forum mojej kliniki czytałam że lekarze jak jest powyżej 10 progesteron to uważają to za dobry wynik . On też jest wydzielany skokowo. Ale dla pewności lepiej skonsultować to ze swoim lekarzem ☺️
Dokładnie, nie daj się wkręcić w tą schize progesteronową i w ten dziwne wyliczanki 😉 ja po 3 weryfikacji odpuściłam, bo można oszaleć czytając te historie w internecie. Poczekaj spokojnie do USG 🙂❤️
 
reklama
Hej dziewczynki niestety nie mam jak was nadrobić więc nie wiem komu gratulować🙈
Jedynie wyhaczylam że @Fok123 miała pięknie zakończony 2021rok więc ogromne gratulacje🎉❤️ ale oczywiście reszcie też gratuluję bo po kalendarzu który przejęła @Asia34 (za co jestem bardzo wdzięczna) widzę że przybyło brzuszków z czego bardzo się cieszę🥰 a tym szczęśliwy mamusiom życzę żeby skarbeczki rosły duże i zdrowe😘
Ja jestem pochłonięta macierzyństwem na maksa i niestety musiałam mocno ograniczyć forum ale czasem zajrzę i troszkę podglądam co u was😁 pozdrawiam was cieplutko👣🦄
 
Do góry