reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hmmm, a ja bym się zastanowiła, czy nic im nie przekażesz, w końcu Bobaski wszystko pobierają od Ciebie? Ale warto uderzyć do lekarza..
A ja mam teraz inny dylemat. Jeśli szczepilam się przed ciążą to czy w ciąży dzieci przejmują mojej przeciwciała czy musiałabym zaszczepić się w trakcie ciąży żeby przenieść przeciwciała na dzieci [emoji848][emoji848][emoji848] muszę porozmawiać moim ginekologiem chociaż znając życie powie mi że nie wie [emoji15]
 
reklama
U nas zamieszczaja filmik do pobrania i mozna zobaczyc, a u mnie na usg pokazywali przy transferze ale ja tam nic nie widzialam 😂
Ja widziałam przed transferem dwie małe okrągłe galaretki na monitorze, później widziałam jak embriolog pobiera je do cewnika i sru do domku mamusi 🤪😃
 
No logika by wskazywała że tak jest. Zabiorę info od różnych lekarzy i podejmę decyzję po nowym roku
Ja byłam szczepiona na krztusiec już Ale lekarz powiedział ze musiałabym przebyć ta chorobę w czasie ciąży by mały przejął przeciwciała. Tak samo podczas karmienia piersią gdy mama jest chora Np grypa - mały pobiera to co wytworzy organizm mamy. Ty teraz masz przeciwciala juz wytworzone przed ciaza wiec dzieci nic nie dostają bo zakończyło się produkowanie przeciwciał i organizm nie dzieli się już ta pula
 
Ja w sumie byłam lekko zestresowana, wiec Maz mi opowiadał po, ale najlepsza jest ta Pani Embriolog w okienku, jakby miała wołać "Fladra z frytkami" [emoji23][emoji23]
Ja widziałam przed transferem dwie małe okrągłe galaretki na monitorze, później widziałam jak embriolog pobiera je do cewnika i sru do domku mamusi [emoji2957][emoji2]
 
Ja w sumie byłam lekko zestresowana, wiec Maz mi opowiadał po, ale najlepsza jest ta Pani Embriolog w okienku, jakby miała wołać "Fladra z frytkami" [emoji23][emoji23]
U mnie jak z okienka wyłonił się pan embriolog to się wystraszyłam bo myślałam że nikogo tam nie ma 🤭😁 ale faktycznie to śmiesznie wygląda, głowa wystającą zza okienka jak w kiosku, tylko okienko większe 🤪
 
reklama
Cześć. Jestem 9 dzień po inseminacji. Biorę 3 razy dziennie Utrogestan. Dzisiaj skoczyła mi temperatura do 37st. Ja ogólnie mam niska swoją temperaturę. Czy któraś z Was miała podniesiona temperaturę przy braniu tego leku?
Dziękuję za odpowiedź 🤗
 
Do góry