reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Gośka a Ty jeszcze bety nie robiłaś????? Szalona no, to nawet ja bym tyle nie wytrzymała 😁
Powiem Ci , że nie poprzednim razem zrobiłam szybko a teraz na luzie . Już mówiłam mojemu , że na nic nie mamy wpływu na początku więc co ma być to będzie . Jutro rano robię test jak nie wyjdzie a czasem miesiączka nie pojawi się do poniedziałku to śmigam na betę ale jak wyjdzie to też idę na betę bo wtedy muszę też TSH zbadać i do endokrynologa iść . ☺️
 
Aaaa to idziemy równo ☺️ Betę zrobię w poniedziałek o ile miesiączka nie przyjdzie . A jak się czujesz ?
Jak bierzesz leki to raczej okres nie przyjdzie am z siebie dopóki nie odstawisz leków. Twarda jestes ze nie zrobiłaś jeszcze bety. Mnie już zżerała ciekawość.
Czuje się średnio. Muli mnie i bola mnie jajniki i mam czasem skurcze macicy. Cyce delikatne na dotyk
 
Jak bierzesz leki to raczej okres nie przyjdzie am z siebie dopóki nie odstawisz leków. Twarda jestes ze nie zrobiłaś jeszcze bety. Mnie już zżerała ciekawość.
Czuje się średnio. Muli mnie i bola mnie jajniki i mam czasem skurcze macicy. Cyce delikatne na dotyk
Nie ja żadnego progesteronu nie biorę właśnie . O to już coś czujesz no ja właściwie normalnie się czuje, oprócz tej podwyższonej temperatury co mierze rano no i przedwczoraj miałam w nocy mocny ból brzucha jak na okres teraz cisza .
 
Nie ja żadnego progesteronu nie biorę właśnie . O to już coś czujesz no ja właściwie normalnie się czuje, oprócz tej podwyższonej temperatury co mierze rano no i przedwczoraj miałam w nocy mocny ból brzucha jak na okres teraz cisza .
Kurcze ale masz cierpliwosc, jak tak czytam to forum to mnie bardziej ciekawi wynik 😂
 
reklama
Gratulacje bety i oby wszystkim się udało tak jak o tym mażą :)
Ja dziś 10 dpo i 10 dni po iui
W poniedziałek idę na bete ,
Od poniedziałku bardzo tkliwe sutki, nigdy tak nie miałam, stanik mi aż strasznie przeszkadza a dziś straszne skurcze w dole brzucha l takie jak na @, ale nawet gdyby na @ jeszcze kilka dni czasu jest.
Nie wkręcam sobie niczego, to moje 1 iui po 2 latach przerwy w staraniach z klinika więc zbytnio nie liczę że się uda za 1 razem.
 
Do góry