reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Gratulacje 😀 kciuki za betę w pon. Ja też dziś 10 dpo. Można wiedzieć czy masz jakieś objawy??
Dzięki. To ja też kciuki trzymam 🙂
Objawy jakie dały mi myśleć że się udało to 6 i 7 dnie od iui ból podbrzusza takie klocie. Potem zaczęły mnie piersi boleć ale mocniej niż normalnie przed okresem ale myślałam że może po tych lekach na, stymulacje ale bolą aż do dziś momenty takie że aż dotknąć nie da się. No i od około tygodnia mam takie momenty w dzień jakby mi ktoś baterie wyjął normalnie zasypiam nawet na siedząco. Nawet ostatnio w pracy tak mnie ścięło że musiałam wstać bo inaczej bym zasnęła. Dodatkowo jest mi niedobrze czasem. Ale myślałam że to wszystko przez leki bo teraz miałam clostylbegyt plus zastrzyki Fostimon i przed iui ovitrella.
Teraz poniedziałek środa beta i zobaczymy. Ale chyba naprawdę zacznę się cieszyć jak lekarz potwierdzi. Bo teraz to i radość z 2 kresek i strach że to przyśnie jak sen. Zapisałam się na 22 lipca do ginekologa.
A ty masz jakieś objawy? 🙂
 
Dzięki. To ja też kciuki trzymam 🙂
Objawy jakie dały mi myśleć że się udało to 6 i 7 dnie od iui ból podbrzusza takie klocie. Potem zaczęły mnie piersi boleć ale mocniej niż normalnie przed okresem ale myślałam że może po tych lekach na, stymulacje ale bolą aż do dziś momenty takie że aż dotknąć nie da się. No i od około tygodnia mam takie momenty w dzień jakby mi ktoś baterie wyjął normalnie zasypiam nawet na siedząco. Nawet ostatnio w pracy tak mnie ścięło że musiałam wstać bo inaczej bym zasnęła. Dodatkowo jest mi niedobrze czasem. Ale myślałam że to wszystko przez leki bo teraz miałam clostylbegyt plus zastrzyki Fostimon i przed iui ovitrella.
Teraz poniedziałek środa beta i zobaczymy. Ale chyba naprawdę zacznę się cieszyć jak lekarz potwierdzi. Bo teraz to i radość z 2 kresek i strach że to przyśnie jak sen. Zapisałam się na 22 lipca do ginekologa.
A ty masz jakieś objawy? 🙂
Ja od dwóch dni mam bóle podbrzusza jak przed okresem tylko lżejsze. @spodziewam się za tydzień, więc albo jest coś na rzeczy albo @ przyjdzie wcześniej. Zmęczenie też ale zwaliłam to na upał 😀
Dzięki za kciuki
 
Hej, dziewczyny czy któraś z Was miała plamienia po pierwszym okresie po poronieniu? Jeżeli długość cyklu mi się nie zmieniła dzisiaj mam 19 dzień a cykle miałam po 30dni. Nie czuje się jak przed okresem ale plamienia są identyczne z coraz większą intensywnością tak jakbym jutro muska dostać @
 
Ja od dwóch dni mam bóle podbrzusza jak przed okresem tylko lżejsze. @spodziewam się za tydzień, więc albo jest coś na rzeczy albo @ przyjdzie wcześniej. Zmęczenie też ale zwaliłam to na upał 😀
Dzięki za kciuki
No to by pasowało bo implantacja trwa od 6 do 12 dnia od zaplodnienia. I wtedy możliwe bóle podbrzusza. Trzymam mocno kciuki. No ja o zmęczeniu też tak myślałam że może to przez gorączkę. Ale jak zaczelam usypiac tak o nagle to aż mnie dziwiło.
 
No to by pasowało bo implantacja trwa od 6 do 12 dnia od zaplodnienia. I wtedy możliwe bóle podbrzusza. Trzymam mocno kciuki. No ja o zmęczeniu też tak myślałam że może to przez gorączkę. Ale jak zaczelam usypiac tak o nagle to aż mnie dziwiło.
Zobaczymy :-) jeszcze rano czułam ból a teraz wszystko przeszło. Nie robię testu bo boję się rozczarowania.
Ileż tu trzeba cierpliwości do tego wszystkiego...
 
reklama
Do góry