reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mój M naczytał się o diecie, stwierdził, że zmienia nawyki, zamówiliśmy już suplementy (960zł 🙄) i będzie za wszelką cenę starał się polepszyć jakość nasienia. Z jednej strony martwię się, bo efekt może być marny, może być z każdym miesiącem gorzej, z drugiej pocieszam się, że mamy jeszcze czas, jesteśmy stosunkowo młodzi, jest dużo możliwości, więc na pewno się uda.. Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba bo zrobiliśmy to badanie z głupoty, dla samych siebie a tutaj takie rzeczy.

Życzę Ci kochana dużo zdrówka i spokoju, trzymam kciuki za Was, oby wszystko było dobrze 😘❤️
Hej I jak u Was idzie poprawa nasienia? My zaczynamy też walkę o poprawę. W sobotę się dowiedzieliśmy że morfologia 0 i ruch postępowy a też zero
 
reklama
Witam serdecznie, chcialam podzielic sie moimi obserwacjami z moich osobistych doswiadczen i analiz roznych badan na temat IUI i stymulacji. Jesli chcecie by wasze szanse na poczecie byly wieksze, to mozna brac gonatotropiny. Niestety zwykle ma sie po nich wiecej niz 1 pecherzyk dominujacy. Po stymulacji Gonal F np statystyki ciaz po inseminacji sa okolo 15-30 procent a po stymulacji clo to 10-15. Po gonal F endometrium jest duzo grubsze co sprzyja implantacji.
Jest niestety ryzyko ciazy mnogiej. Ale widze, ze wiele osob na forum jest gotowych nawet na ciaze mnogie.
Ja sie zdecydowalam na insemjnacje w poniedzialek na 2 pecherzykach i sie tym bardzo stresuje. Dodatkowo choc mialam juz kilka IUI na dobe po IUI dostalam zapalenia pecherza. Moja cewka zostala podrazniona od wkladania wziernika. Jestem zdolowana, dostalam goraczki mam krew w moczu. I zaraz bede musiala brac antybiotyk. 2 dni po IUI. Gdzie organizm zamiast sie 'skupic' na tworzeniu zarodka(òw) musze walczyc z infekcja.

Czy ktorejs z was sie przytrafilo zapalenia pecherza/cewki po IUI?

Mialam wiele razy zapalenie pecherza, ale nigdy z gorączką.

Mam 38 stopni, czy ta goraczka moze byc nie zwiazana z infekcja? CZy to moze byc oznaka zaplodnienia???
 
Hej dziewczynki, troszkę mnie nie było ale cały czas na bieżąco Was podczytywałam :) chciałam się z Wami pożegnać, znikam na jakiś czas.. Niestety moja 3 IUI zakończyła się niepowodzeniem. Muszę trochę psychicznie odpoczac, nabrać energii i wrócić do walki.. Trzymam za Was wszystkie nieustannie kciuki!! ✊😘
 
Hej dziewczynki, troszkę mnie nie było ale cały czas na bieżąco Was podczytywałam :) chciałam się z Wami pożegnać, znikam na jakiś czas.. Niestety moja 3 IUI zakończyła się niepowodzeniem. Muszę trochę psychicznie odpoczac, nabrać energii i wrócić do walki.. Trzymam za Was wszystkie nieustannie kciuki!! ✊😘
Kochana strasznie mi przykro 😔 odpocznij, wyjedzcie gdzieś, napij się.😉 Czasami trzeba dać sobie trochę luzu. Trzymam mocno kciuki żebyś znalazła siły do dalszej walki. Jestem z Tobą całym serduchem. Wiem jak boli taka porażka, też musiałam dojść do siebie, reset dobrze mi zrobił. Trzymaj się!
 
reklama
Hej dziewczynki, troszkę mnie nie było ale cały czas na bieżąco Was podczytywałam :) chciałam się z Wami pożegnać, znikam na jakiś czas.. Niestety moja 3 IUI zakończyła się niepowodzeniem. Muszę trochę psychicznie odpoczac, nabrać energii i wrócić do walki.. Trzymam za Was wszystkie nieustannie kciuki!! ✊😘
Przykro mi bardzo 😔 ale przerwa dobrze zrobi Wam i wrócicie do walki z podwojoną siłą 💪💪 Trzymam mocno kciuki ✊✊🥰
 
Do góry