reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Mnie lekarka też powiedziała że do trzech razy jest większa szansa po kolejnych się zmniejsza. Przerażają mnie koszty invitro nie możemy skorzystać z dotacji. Jutro mam wizytę kontrolną porozmawiam jeszcze raz z lekarzem zobaczymy.
 
Mnie lekarka też powiedziała że do trzech razy jest większa szansa po kolejnych się zmniejsza. Przerażają mnie koszty invitro nie możemy skorzystać z dotacji. Jutro mam wizytę kontrolną porozmawiam jeszcze raz z lekarzem zobaczymy.
Ja mieszkam w Niemczech i 50% pokrywa ubezpieczalnia. Teraz słuchając co się dzieje w Pl to aż ręce opadają... Na Takie Ważne rzeczy nie ma refundacji z NFZ...
 
Mnie lekarka też powiedziała że do trzech razy jest większa szansa po kolejnych się zmniejsza. Przerażają mnie koszty invitro nie możemy skorzystać z dotacji. Jutro mam wizytę kontrolną porozmawiam jeszcze raz z lekarzem zobaczymy.
Mnie lekarz też mówił że max 3 i że naprawdę duuuużo szczęścia potrzeba...Nie wiem skąd jesteś ale może sprawdż też czeskie kliniki in vitro jak się zdecydujecie. Podobno mają świetne efekty a cenowo chyba lepiej niż u nas.
 
Dziewczyny ile razy podchodziłyscie do iui? Sama nie wiem czy próbować po raz kolejny załamałam się trochę tym dzisiejszym wynikiem. 😪😪😪
Kochana strasznie Ci współczuję, doskonale wiem co czujesz 😔😔😔 która to była Twoja inseminacja? Ja miałam 6, żadna się nie udała. Z perspektywy czasu skończyłabym na 3 i szła w in vitro
 
Kochana strasznie Ci współczuję, doskonale wiem co czujesz 😔😔😔 która to była Twoja inseminacja? Ja miałam 6, żadna się nie udała. Z perspektywy czasu skończyłabym na 3 i szła w in vitro
Trzecia, powiedziałam sobie że do trzech razy sztuka i mimo to że wyniki mam bardzo dobre i korzystamy z nasienia dawcy to się nie udaje. Nie wiem co mam o tym myśleć.
 
Mnie lekarz też mówił że max 3 i że naprawdę duuuużo szczęścia potrzeba...Nie wiem skąd jesteś ale może sprawdż też czeskie kliniki in vitro jak się zdecydujecie. Podobno mają świetne efekty a cenowo chyba lepiej niż u nas.
Jestem ze Śląska właśnie sprawdzałam kliniki in vitro i właśnie trafiłam na jakąś czeska klinikę muszę się tym zainteresować tylko muszę troszke odetchnąć za dużo myśli w głowie i dużo smutku
 
reklama
Trzecia, powiedziałam sobie że do trzech razy sztuka i mimo to że wyniki mam bardzo dobre i korzystamy z nasienia dawcy to się nie udaje. Nie wiem co mam o tym myśleć.
ja miałam identycznie. Wyniki super, nasienie dawcy. Łudziłam się że w końcu zaskoczy a jednak nie zaskoczyło.... Statystyki naprawdę są niskie więc policz sobie ile wydasz jeszcze na inseminacje .... Wiem po sobie że z czasem ciężko odpuścić i lecisz do końca ile można. 3, później jeszcze jedna i kolejna... Mnie też 6 inseminacji wyszło więcej jak in vitro by kosztowało. Więc policzcie na spokojnie i jeśli macie jeszcze trochę kasy to ja bym szła w in vitro
 
Do góry