reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kurde nie pomyślałam o tym ...hmm tylko według inseminacji no kończy mi się 7 tydzień ale też czytałam właśnie , że jak ciąża jest młodsza to na prenatalne też można się umówić później bodajże chyba do 15 tygodnia. Ale dziękuję jutro spróbuję gdzieś podzwonić i w razie czego zapiszę się na prenatalne .
kochana sądzę że powinnaś po prostu zrobić na dniach normalne USG, bo tylko na tej podstawie lekarz określi dokładnie w którym tygodniu ciąży jesteś i to lekarz da ci skierowane na USG prenatalne i testy pappa a w twoim przypadku ponieważ z tego co pamiętam masz niedoczynność tarczycy możesz starać się o refundację i będziesz miała te badania za darmo. Tak jest w moim przypadku, i powiem szczerze że mój lekarz twierdzi że USG jest nieszkodliwe a nie zrobienie USG jest bardziej szkodliwe.
 
reklama
Ja się z braku odwiedzin cieszę, bo nie ma tych pielgrzymek rodzinnych na korytarzach i na pewno przez to jest spokojniej, q nie że karmisz dziecko a tu 5 ludzi z cudzej rodziny się patrzy co robisz.
Mam nadzieję, że na poród mąż zdąży dojechać.
No właściwie prawda bo zawszę było odwiedzanie zaraz całymi rodzinami ☺️ A to będziesz miała poród z mężem to super bo myślałam, że są zakazane . Trzymam kciuki ✊✊
 
kochana sądzę że powinnaś po prostu zrobić na dniach normalne USG, bo tylko na tej podstawie lekarz określi dokładnie w którym tygodniu ciąży jesteś i to lekarz da ci skierowane na USG prenatalne i testy pappa a w twoim przypadku ponieważ z tego co pamiętam masz niedoczynność tarczycy możesz starać się o refundację i będziesz miała te badania za darmo. Tak jest w moim przypadku, i powiem szczerze że mój lekarz twierdzi że USG jest nieszkodliwe a nie zrobienie USG jest bardziej szkodliwe.
Ok dziękuję . W takim razie po świętach umówię się na USG do innego lekarza jeżeli w ogóle znajdę ostatnio dzwoniłam wszędzie brak terminów nawet prywatnie 😏 Ale coś będę musiała myśleć.
 
Ile razy podchodzilyście do inseminacji?? Mnie Pani doktor powiedziała że do 6 razy można natomiast jeśli 3 razy się nie uda kolejne szansę maleją. Jakie wy macie doświadczenie w tym temacie?
 
Ile razy podchodzilyście do inseminacji?? Mnie Pani doktor powiedziała że do 6 razy można natomiast jeśli 3 razy się nie uda kolejne szansę maleją. Jakie wy macie doświadczenie w tym temacie?
3 i daliśmy sobie spokój. Potem in vitro. Zaszłam ale niestety poroniłam. Teraz pełna diagnostyka i kolejne podejście.
 
reklama
Do góry