reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
@Gonia1. @Guśka121 dziewczyny trzymam kciuki za testowanie 😗 dajcie znać :)
@Karola z nadzieją trzymam kciuki! ✊ Do 3 razy sztuka, musi się udać! 😊😗
Pierwszy test wykonany w 12 dniu po próbie i jedna kreska:( jutro 15 dzień więc sprawdzę rano może akurat się uda . A jak nie to nowy cykl i nowe szanse ❤❤❤ powodzenia dla każdej z osobna ❤
 
reklama
Cześć dziewczyny. ❤️
Od mojego poronienia minęły dwa miesiące. W klinice zlecono mi USG i zaproponowano kolejną próbę. Zgodziłam się. Organizm był gotowy, więc postanowiłam spróbować.
Jestem po 4 AID. Ostatnia moja słomka. Test wyszedł pozytywny w dniu planowanej miesiączki, czyli 14 dni po inseminacji. USG mam 6.04. 🙏❤️ Teraz pozostaje mi tylko czekać.
 

Załączniki

  • IMG_20210313_171906.jpg
    IMG_20210313_171906.jpg
    400,8 KB · Wyświetleń: 34
Cześć dziewczyny. ❤️
Od mojego poronienia minęły dwa miesiące. W klinice zlecono mi USG i zaproponowano kolejną próbę. Zgodziłam się. Organizm był gotowy, więc postanowiłam spróbować.
Jestem po 4 AID. Ostatnia moja słomka. Test wyszedł pozytywny w dniu planowanej miesiączki, czyli 14 dni po inseminacji. USG mam 6.04. 🙏❤️ Teraz pozostaje mi tylko czekać.
Super, trzymam mocno kciuki! ✊🏻Piękne wyraźne dwie kreseczki :) właśnie zastanawiałam się co u Ciebie bo dawno Cię tu nie było a tu taka miła niespodzianka ❤️
 
Super, trzymam mocno kciuki! ✊🏻Piękne wyraźne dwie kreseczki :) właśnie zastanawiałam się co u Ciebie bo dawno Cię tu nie było a tu taka miła niespodzianka ❤️
Dziękuję, miałam małe załamanie, ale wstałam. Postanowiłam napisać, bo wiem, że czasem takie historie i doświadczenia dają nadzieję i motywację. Nie liczyłam na cud, szczególnie, że tyle co straciłam nadzieję.. a Tutaj szok! Nie mam dobrych relacji z rodziną to wam tutaj piszę.
 
Dziękuję, miałam małe załamanie, ale wstałam. Postanowiłam napisać, bo wiem, że czasem takie historie i doświadczenia dają nadzieję i motywację. Nie liczyłam na cud, szczególnie, że tyle co straciłam nadzieję.. a Tutaj szok! Nie mam dobrych relacji z rodziną to wam tutaj piszę.
I super, bo po to tutaj jesteśmy!
 
Ja już po IUI pęcherzyk jeszcze nie pękł, ale już się zbiera płyn wiec lada moment pęknie :D co śmieszne Doktor mówi, ze Panie laborantki zachwycały się czyje to takie super nasienie 😂 ze super parametry dziś 💙 ale nie znam szczegółów 🤷🏼‍♀️ Dluuugie 14 dni przede mną, ale jakoś tak pozytywnie jestem nastawiona ❤️

Bardzo mocno kibicuję 🍀❤️
 
Pierwszy test wykonany w 12 dniu po próbie i jedna kreska:( jutro 15 dzień więc sprawdzę rano może akurat się uda . A jak nie to nowy cykl i nowe szanse ❤❤❤ powodzenia dla każdej z osobna ❤
Kochana to mocno trzymam kciuki żeby jutro pokazały się dwie kreseczki :) a jeśli nie, to nie załamujemy się i działaj dalej! Zeby kolejny cykl był owocny! ❤️❤️
 
Cześć dziewczyny. ❤️
Od mojego poronienia minęły dwa miesiące. W klinice zlecono mi USG i zaproponowano kolejną próbę. Zgodziłam się. Organizm był gotowy, więc postanowiłam spróbować.
Jestem po 4 AID. Ostatnia moja słomka. Test wyszedł pozytywny w dniu planowanej miesiączki, czyli 14 dni po inseminacji. USG mam 6.04. 🙏❤️ Teraz pozostaje mi tylko czekać.
Piękne kreseczki 😍😍😍
 
Hej dziewczynki jestem po połówkowych. Na 100% dziewczynka ciesze się ogromnie. Pani doktor mówi że wszystko w porządku. Zdrowe serduszko, ładny pęcherz i wszystko ok tylko muszę pojechać za tydzień na wizyte bo niestety mała była tak ułożona że nie mogła zobaczyć buźki za blisko była łożyska i p.doktor niewidziala kości nosowej a musi to zbadać więc zaprosiła mnie nieodpłatnie za tydzień tylko na chwilkę żeby ta kość zbadać może wtedy mała będzie współpracować
Ogólnie jestem szczęśliwa że wszystko ok mała waży już 467g i serduszko 146[emoji4]
 
reklama
Hej dziewczynki jestem po połówkowych. Na 100% dziewczynka ciesze się ogromnie. Pani doktor mówi że wszystko w porządku. Zdrowe serduszko, ładny pęcherz i wszystko ok tylko muszę pojechać za tydzień na wizyte bo niestety mała była tak ułożona że nie mogła zobaczyć buźki za blisko była łożyska i p.doktor niewidziala kości nosowej a musi to zbadać więc zaprosiła mnie nieodpłatnie za tydzień tylko na chwilkę żeby ta kość zbadać może wtedy mała będzie współpracować
Ogólnie jestem szczęśliwa że wszystko ok mała waży już 467g i serduszko 146[emoji4]
super kochana ❤️ niech maleńka zdrowo rośnie 😉
 
Do góry