reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziękuję Ale ja zupełnie nie w tym sensie :) Osobiście uważam że czasem trzeba dopytać a nawet podpowiedzieć lekarzowi rozwiązanie na które nie wpadł i iść na wizytę raz za dużo a nie raz za mało :) I absolutnie daleka jestem od postrzegania i oceniania bo w niczyich butach nie chodzę a dojazdy i brak czasu doskonale rozumiem. Powodzenia! :)
Dziękuję za wyrozumiałość 😊 to leczenie i ciągle wizyty wcale nie są takie proste. Ciężko to wszystko pogodzić z pracą. I tak już ciągle biorę jakieś wolne i nie długo zaczną na mnie krzywo patrzeć bo co kogo obchodzi, że mak taki problem jaki mam. A jak mam stracic możliwość na kolejną insyminacje w tym cyklu tylko dlatego, że nie mogłam jechać na wizytę w terminie miesiączki to wolę jechać za wcześnie i dlatego Was dopytuje bo wiem, że wiele z Was jest o wiele bardziej doświadczonych niż ja i mi coś podpowie z dobrego serca a nie będzie mnie oceniać.
 
reklama
Zgadzam się w całej rozciągłości tylko z tym samodiagnozowaniem to różnie bywa bo lekarze czasem nie widzą potrzeby, nie chcą, bagatelizują i szczerze powiedziawszy to ja na tym forum dowiedziałam się jakie badania zrobić i w sumie to trochę podaje to lekarzom na tacy. Leczeniem jako takim nie zamierzam się zajmować w końcu za coś te 250 zł za wizytę leci :)
Dodatkowe badania rozumiem, że może warto poszerzyć czasem diagnostykę na własną rękę, ale terminy to tak trochę co innego jednak, bo po coś są wskazane...
 
Dziękuję za wyrozumiałość 😊 to leczenie i ciągle wizyty wcale nie są takie proste. Ciężko to wszystko pogodzić z pracą. I tak już ciągle biorę jakieś wolne i nie długo zaczną na mnie krzywo patrzeć bo co kogo obchodzi, że mak taki problem jaki mam. A jak mam stracic możliwość na kolejną insyminacje w tym cyklu tylko dlatego, że nie mogłam jechać na wizytę w terminie miesiączki to wolę jechać za wcześnie i dlatego Was dopytuje bo wiem, że wiele z Was jest o wiele bardziej doświadczonych niż ja i mi coś podpowie z dobrego serca a nie będzie mnie oceniać.
Nie oceniam cię, bo ciężko jest się wstrzelić z terminami a i z dnia na dzień nie zawsze da się wziąć wolne w pracy, szczególnie jak żabiej czy monitoring wypada z dnia na dzień, a wiadomo że ludzkie ciało nie poczeka na właściwy dzień na urlop. Wiem, że każda by chciała jak najszybciej się uszczęśliwic, ale ukojone nerwy i chłodna głowa to bardzo ważne. Lepsze jest wrogiem dobrego :)
 
Wszystkiego najlepszego Kobietki 😍😘 oby wszystko ułożyło się nam tak jak o tym marzymy 😁
 

Załączniki

  • 20210308_091914.jpg
    20210308_091914.jpg
    73,5 KB · Wyświetleń: 38
Dziewczynki a ja oprócz oczywiście spełniania tego największego marzenia 🥰🥰🥰 życzę Wam bardzo dużo siły i bardzo dużo wytrwałości. Pogody ducha mimo cięższych dni, nadzieji która nigdy nie gaśnie i determinacji dzięki której wygrywamy. Ściskam Was bardzo mocno, trzymajcie się chociażby nie wiem co 😘❤️
 
Wszystkiego najlepszego kochane staraczki z okazji Naszego Święta ❤❤❤
Kurczę wczoraj był 9 dzień po pregnyl i 8 po próbie. Nie mogłam zasnąć tak brzuch mnie bolał. Jakby jajniki jakby dół brzucha. Momenty jakby silna kolka ....nie wiem czy to stres czy co 🤷‍♀️dziś już jest w sumie ok . Mam dietę od grudnia ( nie waże dużo lecz zawsze można mniej 😂🤷‍♀️) i ogólnie byłam każdego dnia bardzo najedzonaw tej skali kalorii A od dwóch dni zjem śniadanie czuje jak mnie ssie . Zjadłam wczoraj obiad i za godz już chodziłam i wodę piłam bo czułam burczenie😂 mój stres chyba przebija wszystko nawet dietę . Kochane moje pięknego dnia wam życzę ❤❤❤❤
 
Dziewczynki a ja oprócz oczywiście spełniania tego największego marzenia 🥰🥰🥰 życzę Wam bardzo dużo siły i bardzo dużo wytrwałości. Pogody ducha mimo cięższych dni, nadzieji która nigdy nie gaśnie i determinacji dzięki której wygrywamy. Ściskam Was bardzo mocno, trzymajcie się chociażby nie wiem co 😘❤️
Dziekuje Kochana Ewelinko ja też życzę Tobie wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń 🤗🤗🤗😘😘😘Miłego dnia 😘
 
reklama
Do góry