reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczynki, a czy któraś z Was robiła inseminacja w Bocianie w Katowicach? Po którym razie się udało? Na internecie są same źle opinie😔 wybraliśmy ją z mężem, ponieważ często przechodziliśmy koło niej i Nam się zapamiętała ale nie sprawdziliśmy innych i teraz się zastanawiamy czy to był dobry wybór🤔 czytałam też opinie że oddział, oddziałowi nie równy i polecany był ten w Warszawie i Bydgoszczy. Niestety ten w Katowicach wypadł najgorzej. Myślicie ze powinniśmy zmienić oddział albo klinikę?
 
reklama
Kochane Kobietki proszę o radę Was☺️ Otóż chcę dziś przy kawce z moim narzeczonym powiedzieć o ciąży moim teściom , moja mama już wie bo mówimy sobie prawie o wszystkim, a ona wie że się staraliśmy z resztą teściowie też wiedzą. Dużo kobiet dopiero mówi po wizycie ale nas już tak korci a uważam , że co ma być to i tak będzie a razie co potem mogliby mieć pretensję, że nic im nie mówiliśmy. Wizytę mam za tydzień a nas już tak korci żeby powiedzieć ☺️ Dziś zrobiłam test sikany dwie wyraźne krechy poprzedni jak robiłam jeszcze była mniej wyraźna ta druga kreska. Jak Wy uważacie ? ☺️
Kochana jak uważasz :) ja z własnego doświadczenia wiem że jeśli się uda to powiem jeśli potwierdzę.. pochwaliłam się raz i samoistnie szybko poroniłam.. później było ciężej. Ale oczywiście to są tylko moje doświadczenia :)
 
Kochana jak uważasz :) ja z własnego doświadczenia wiem że jeśli się uda to powiem jeśli potwierdzę.. pochwaliłam się raz i samoistnie szybko poroniłam.. później było ciężej. Ale oczywiście to są tylko moje doświadczenia :)
Przykro mi 🙁 Jeśli mogę spytać czy coś czułaś przed tym samoistnym poronieniem ?
 
Kochane Kobietki proszę o radę Was☺️ Otóż chcę dziś przy kawce z moim narzeczonym powiedzieć o ciąży moim teściom , moja mama już wie bo mówimy sobie prawie o wszystkim, a ona wie że się staraliśmy z resztą teściowie też wiedzą. Dużo kobiet dopiero mówi po wizycie ale nas już tak korci a uważam , że co ma być to i tak będzie a razie co potem mogliby mieć pretensję, że nic im nie mówiliśmy. Wizytę mam za tydzień a nas już tak korci żeby powiedzieć ☺️ Dziś zrobiłam test sikany dwie wyraźne krechy poprzedni jak robiłam jeszcze była mniej wyraźna ta druga kreska. Jak Wy uważacie ? ☺️
Wiesz u każdego to całkiem indywidualna decyzja i całkiem inne relacje w rodzinie więc najlepiej zrób tak jak czujecie :)
U mnie w rodzinie byly takie sytuacje że ktoś wcześniej się pochwalił a potem niestety poronienie więc jeśli mi kiedyś się uda to raczej się wstrzymam z oficjalnym ogłaszaniem ciąży jedynie pewnie mamie powiem czy najbliższym przyjaciółkom :)
Ale to wszystko to zależy od indywidualnej sytuacji i relacji jakie panują :)
A co do pretensji to bym w ogóle się nie przejmowała, zresztą w ogóle nie rozumiem o co można mieć pretensje, to Wasza decyzja i tylko Wasza :) :)
 
Dziewczynki, a czy któraś z Was robiła inseminacja w Bocianie w Katowicach? Po którym razie się udało? Na internecie są same źle opinie😔 wybraliśmy ją z mężem, ponieważ często przechodziliśmy koło niej i Nam się zapamiętała ale nie sprawdziliśmy innych i teraz się zastanawiamy czy to był dobry wybór🤔 czytałam też opinie że oddział, oddziałowi nie równy i polecany był ten w Warszawie i Bydgoszczy. Niestety ten w Katowicach wypadł najgorzej. Myślicie ze powinniśmy zmienić oddział albo klinikę?
Ale czy Wy jesteście zadowoleni z wizyt i lekarza? I czy dobrze się czujecie i macie do lekarza zaufanie? To chyba najważniejsze :)
 
Kochana jak uważasz :) ja z własnego doświadczenia wiem że jeśli się uda to powiem jeśli potwierdzę.. pochwaliłam się raz i samoistnie szybko poroniłam.. później było ciężej. Ale oczywiście to są tylko moje doświadczenia :)
Ja miałam tak samo. U nas o pierwszej IUI i jej chwilowym powodzeniu wiedzieli wszyscy najbliżsi, a jak niestety poroniłam to chyba najtrudniej było mi to przekazać rodzinie i strasznie się z tym czułam.
Teraz jeśli się uda to na pewno zaczekam dłużej, ale wiem ze ciężko się powstrzymać :D
 
Kochana jak uważasz :) ja z własnego doświadczenia wiem że jeśli się uda to powiem jeśli potwierdzę.. pochwaliłam się raz i samoistnie szybko poroniłam.. później było ciężej. Ale oczywiście to są tylko moje doświadczenia :)
ja bym powiedziałam dopiero do USG jakby było słychać serduszko. Ale rozumiem chęć podzielenia się ta wspaniała nowina 🙂
 
reklama
Do góry