reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny jestem dwa tygodnie po staraniach naturalnych. @ spóźnia się trzeci dzień, objawy raz są a raz ich nie ma.. myślicie że jest sens iść na betę, sikanca zrobiłam ale jedna kreska. Dodam że jest to cykl z laparo 😉
 
A jak się czułaś przed @. Typowe objawy czy zauważyłaś coś innego?
Ogólnie ja czułam już od początku , bo kilka dni po Owu zaczal mnie kuc jajnik i bolały piersi w 7DPO bylam na becie , bo w marcu mialam miec pierwsza iui i musialam zrobic szereg badań, z bety wyszlo ze nie jestem ale dziewczyny na forum dały mi nadzieje bo pisały ze za wczesnie zrobiona. Z tydzien przed @ bol jak na miesiączkę, zaczelam spac w ciagu dnia ale myslalam ze to przez to ze nie moge spac w nocy, wyskoczyła mi opryszczka (gdzie nie mialam jej chyba nigdy) i namówiłam partnera na zmiane salonu bo w koncu po 3latach znalazlam na niego koncepcje 😁 zaczelam wić gniazdko nieświadomie w sumie ;)
 
reklama
Do góry