reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
U mnie wsparcie rodziny jest ogromne 😊 ale jak słyszę że nie denerwuj się, nie myśl, dobrze się mówi... w pracy sama układam grafik więc z tym mam luz.. ale już siada głowa.. jestem po laparoskopii, drugi dzień spóźnia mi się okres, od tygodnia czuje te @..
No to trzymam kciuki żeby nie przylazla....
A propo dobrych rad... czytałam fajny poradnik dr Twenge "wyluzuj i zostan mama"
 
reklama
Dokładnie. Ja też nikomu nic nie mówię. Teraz tutaj pracuje a za chwilę może się coś zmienić. Miejscowość mała każdy każdego zna i same wiecie jak to jest... Trzeba wziąść kilka pojedynczych dni i każdy się zastanawia po co. Nikt nie pyta ale każdy się zastanawia. Dziewczyny z który jestem blisko od razu pytają czy wszystko w porządku😕
 
Ostatnia edycja:
Wiesz, stres to jedno a drugie bardzo ważne ZMECZENIE. Czasami a w szczególności taka pora zasypiam jak dziecko zaraz po Brzyduli ☺️ a najgorzej jest jak właśnie to paskudne ZMĘCZENIE i dodatkowo porcja stresu przypada na dni płodne. Jak tu mysles o przyjemnosciach?
DO WSZYSTKICH: ma ktoś jakąś cud receptę 🤨
No właśnie ja nie mam żadnej recepty na to ale idzie wiosna także będzie bardziej kolorowo i człowiek też będzie się dobrze czuł i inaczej patrzeć na Świat trzeba pozytywnie myśleć ☺️
 
reklama
Do góry