reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej, Jestem Kuba. Po 4 latach walki;) dużo wylanych łez i utraconych nadzieji. Każdej z całego serducha życzę takiego bobasa. 36+ 6 dziś w nocy zaczęłam rodzic i zrobili mi CC.3250 /56 cm
 

Załączniki

  • IMG_1983.jpg
    IMG_1983.jpg
    118,1 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Hej, Jestem Kuba. Po 4 latach walki;) dużo wylanych łez i utraconych nadzieji. Każdej z całego serducha życzę takiego bobasa. 36+ 6 dziś w nocy zaczęłam rodzic i zrobili mi CC.3250 /56 cm
O Boziu... Ale cudenko ❤️😍😍😍 gratuluję z całego serducha!!!!! 👍😃 Życzę dużo zdrówka dla Kubusia i mamusi🤗🤗
 
Skoro lekarz był świadomy to ok[emoji846] trzymam mocno kciuki żeby się udało[emoji110][emoji256]
Lekarz byl tego. Ten cykl miałam szalony, na monitoringu w środę okazało się że pęcherzyk za mały jeszcze i hormony też musza podrosnąć, to był 11 dc, kazał mi przyjechac w piątek - 13 dc jeszcze ale ze miał tak zawalony kalendarz to USG robiła mi położna. Lekarz odtworzył sobie nagranie z USG i jak dostał wyniki hormonów to zaraz dzwonił do mnie ok 14 jak byłam już w domu. Okazało się że hormony ładnie podskoczyły, pęcherzyk miał 21 mm i ustalił termin na kolejny dzień czyli na sobotę. Kazał mi jak najszybciej kupić zastrzyk i sobie zrobić. Suma sumaru zastrzy miałam o 17 20, inseminacje na drugi dzień o 11 40 a owulację w niedzielę ok 12 00. Bynajmniej wtedy kul jajnik jak co miesiąc. Więc mam nadzieję że plemniki poczekaly ten jeden dzień [emoji15] nie wiem czy coś z tego będzie ale nie chciałam odpuścić na ostatnim etapie.
 
reklama
Do góry