reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
@ola32 jak u Ciebie? :) Rozpakowałas się już? :D
Cześć ❤️ Tak, 11.12 o 11:55 dołączył do mnie Julian ☺️ Mam nadzieje że jutro wyjdziemy już do domku! Na razie walka ze zmęczeniem i laktacją, bo niestety nie mam pokarmu, ale najważniejsze że mały jest zdrowy. Miał mnóstwo szczęścia bo okazało się że na pępowinie był supeł.
 
reklama
Super dużo zdrówka dla was i niech maluszek pięknie rośnie[emoji3590][emoji3590][emoji188]
Cześć [emoji3590] Tak, 11.12 o 11:55 dołączył do mnie Julian [emoji3526] Mam nadzieje że jutro wyjdziemy już do domku! Na razie walka ze zmęczeniem i laktacją, bo niestety nie mam pokarmu, ale najważniejsze że mały jest zdrowy. Miał mnóstwo szczęścia bo okazało się że na pępowinie był supeł.
 
Dziewczynki jakieś metody na bardzo bolesna owulacje ? Może ktoś zna i poratuje. Herbatka z czegoś albo zioła...inne ... Tabletek nie chce. Czuje się jakbym na kiju siedziała przy każdym gwałtownym ruchu. Na du...ie usiąść nie można :-D
za 2,3 dni minie ;)) dobrze wspominam te czasy i poprawianie z mężem po inseminacji ;D Powodzenia
 
Cześć ❤️ Tak, 11.12 o 11:55 dołączył do mnie Julian ☺️ Mam nadzieje że jutro wyjdziemy już do domku! Na razie walka ze zmęczeniem i laktacją, bo niestety nie mam pokarmu, ale najważniejsze że mały jest zdrowy. Miał mnóstwo szczęścia bo okazało się że na pępowinie był supeł.
Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku 🙂 ale te Święta będziecie mieć cudowne 🥰
 
Ja ta owulacje chyba też miałam opozniona, czy to normalne, że po inseminacji w głowie siedzi, że była zrobiona za wcześnie? Dopiero teraz mam bole owulacyjne,a inseminacjs była w sobotę. Jakiś obłęd 😅nie daje mi to spokoju, a od wczoraj chodzę taka podk****ona, że dawno tak nie miałam. Emocje sięgają zenitu hehe
 
Ja ta owulacje chyba też miałam opozniona, czy to normalne, że po inseminacji w głowie siedzi, że była zrobiona za wcześnie? Dopiero teraz mam bole owulacyjne,a inseminacjs była w sobotę. Jakiś obłęd 😅nie daje mi to spokoju, a od wczoraj chodzę taka podk****ona, że dawno tak nie miałam. Emocje sięgają zenitu hehe
na jakiej wielkości pęcherzyka miałaś iui
 
reklama
Nic nie wiem, miałam lekarza takiego mruka, że zrobił swoje i wyszedł, powiedział tylko że pecherzyk jest ok ale jeszcze nie pękł, endometrium też dobre i tyle.. A że to mój pierwsza to nawet nie przyszlo mi na myśl w tych nerwach pytać o cokolwiek
ja przy 1 miałam przesunięta owu miałam 15 i 17 mm pęcherzyki przy 2 teraz 18 i 21mm tą samą doktorka mi powiedziała że przy 1 były małe pęcherzyki a teraz są większe szanse i teraz w sobotę chyba miałam owu bo az mnie z kłucia w pół zginalo a miałaś zastrzyk na pęknięcie powinni zrobić USG ja jutro jade
 
Do góry