reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
przykro mi bardzo, nie zawsze udaje się za pierwszym razem. Płacz uwalnia emocję,a to dobrze żeby wyrzucić to z siebie a potem walczyć dalej! Trzymam kciuki za kolejne podejście 💪
dziekuje za slowa otuchy mam wielka nadzieje ze uda sie nastepnym razem... Jak myslec tylko pozytywnie albo starac sie nie myslec o tym? To mega ciezkie...
 
reklama
Dziewuszki kochane, a ja dziś proszę o poradę. Jestem 5 dzień po IUI. Powiedzcie mi, czy miała któraś z Was bóle jajników i mdłości po takim czasie? Miałam sobie nie wkręcać objawów, ale kiepsko się czuję :(. A może to po duphastonie?
 
Dziewuszki kochane, a ja dziś proszę o poradę. Jestem 5 dzień po IUI. Powiedzcie mi, czy miała któraś z Was bóle jajników i mdłości po takim czasie? Miałam sobie nie wkręcać objawów, ale kiepsko się czuję :(. A może to po duphastonie?
Ja takie objawy miałam zawsze po Duphastonie. Do tego napady gorąca.
 
Hej ja jestem po inseminacji byłam stymulowana lametta udało się za pierwszym razem ale no co cóż beta 09.12 wynik 21.2 później słaby przyrost 27.5 nie liczę żeby coś się zmieniło za szybko się cieszyłam lekarz kazał przez telefon szykować się na drugą IUI i czekać na miesiączkę ale jeszcze zrobię w poniedziałek betę więc zobaczymy co dalej będzie 😪
 
Hej ja jestem po inseminacji byłam stymulowana lametta udało się za pierwszym razem ale no co cóż beta 09.12 wynik 21.2 później słaby przyrost 27.5 nie liczę żeby coś się zmieniło za szybko się cieszyłam lekarz kazał przez telefon szykować się na drugą IUI i czekać na miesiączkę ale jeszcze zrobię w poniedziałek betę więc zobaczymy co dalej będzie 😪
Główka do góry!
 
Witam w tym miesiącu będe mądrzejsza rano zrobiłam zastrzyk ovitrelle i test z teraz pozytywny w zaszłym miesiącu 12 dniach od zastrzyku miałam jeszcze pozytywny nie ma sensu testować wcześniej niż 14 dni
 

Załączniki

  • 8af8dc5e-06dc-4e04-8f09-276396dae586.jpg
    8af8dc5e-06dc-4e04-8f09-276396dae586.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry