reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
u mnie podobnie, niby były 2 piękne pęcherzyki, jeden nawet był w trakcie pękania podczas iui. Z nasieniem męża wg lekarzy wszystko super, więc to chyba serio jest pech.

Najgorsze są te ciągłe wizyty w celu monitoringu, zwalnianie się z pracy, ciągła niepewność, czy tym razem się udało. Każda z nas jest prawdziwą wojowniczką.
Ja jeszcze przed każdym zabiegiem muszę robić test na Covid 😕
 
reklama
Hej Kochane moje
Dziś jest 3 dzień @
Przed @ lekko bolało mnie podbrzusze no i plamienie przez te pierwsze dwa dni normalny intensywny@ ale całkowicie bezbolesny nic to lekkie pobolewanie w sumie trwało 3h a później nic kompletnie dziś po całym dniu to po nocy podlaska czysta i przez cały dzień tak samo przy podcieraniu po siusianiu lekkie jasno brązowe ślady już nic tego mojego @ nie rozumiem boję się że zaczynam przedwczesną menopauze moja babcia od strony mamy w wieku 36 lat już przestała miesiaczkowac a ja mam 34 skończone 😪😪😪
 
Hej Kochane moje
Dziś jest 3 dzień @
Przed @ lekko bolało mnie podbrzusze no i plamienie przez te pierwsze dwa dni normalny intensywny@ ale całkowicie bezbolesny nic to lekkie pobolewanie w sumie trwało 3h a później nic kompletnie dziś po całym dniu to po nocy podlaska czysta i przez cały dzień tak samo przy podcieraniu po siusianiu lekkie jasno brązowe ślady już nic tego mojego @ nie rozumiem boję się że zaczynam przedwczesną menopauze moja babcia od strony mamy w wieku 36 lat już przestała miesiaczkowac a ja mam 34 skończone 😪😪😪
Ja kiedyś miałam miesiączki nawet po 6 dni, z czego 5 dni umiarkowane krwawienia a ostatnie dwa dni lekkie plamienie. Natomiast od kiedy zaczęliśmy cała procedurę starania się o dzidziusia zauważyłam że mam miesiączkę o połowę krócej, pierwsze dwa dni bardzo obfite krwawienia, trzeci dzień zero, czwarty dzień niewielkie krwawienie i koniec. Więc możliwe że te zmiany naszych cykli mogą wynikać ze stymulacji hormonalnej przed zabiegiem. Porozmawiaj o tym z lekarzem.
 
Ja kiedyś miałam miesiączki nawet po 6 dni, z czego 5 dni umiarkowane krwawienia a ostatnie dwa dni lekkie plamienie. Natomiast od kiedy zaczęliśmy cała procedurę starania się o dzidziusia zauważyłam że mam miesiączkę o połowę krócej, pierwsze dwa dni bardzo obfite krwawienia, trzeci dzień zero, czwarty dzień niewielkie krwawienie i koniec. Więc możliwe że te zmiany naszych cykli mogą wynikać ze stymulacji hormonalnej przed zabiegiem. Porozmawiaj o tym z lekarzem.
Dziękuję poprzednie cykle właśnie takie miałam jak opisujesz 2 dni normalnie 3 nic 4 lekkie plamienie i koniec tylko z tym że bolał mnie mega brzuch a teraz tylko lekkie pobolewanie i to mega krótko ani jednej przeciwbolwej nie wzięłam nawet no-spy
 
Dziękuję poprzednie cykle właśnie takie miałam jak opisujesz 2 dni normalnie 3 nic 4 lekkie plamienie i koniec tylko z tym że bolał mnie mega brzuch a teraz tylko lekkie pobolewanie i to mega krótko ani jednej przeciwbolwej nie wzięłam nawet no-spy
Też tak mam od kiedy mam stymulacje okres mam 3 dni.
 
reklama
Dziękuję poprzednie cykle właśnie takie miałam jak opisujesz 2 dni normalnie 3 nic 4 lekkie plamienie i koniec tylko z tym że bolał mnie mega brzuch a teraz tylko lekkie pobolewanie i to mega krótko ani jednej przeciwbolwej nie wzięłam nawet no-spy
U mnie zależy od cyklu, w jednym też pobolewa mnie lekko, nawet nie muszę brać leków, a za drugim cyklem przed miesiączką już zaczyna mocno boleć za od razu biorę dwie tabletki na raz.
 
Do góry