reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy przy zażywaniu leku Aromek mogę łyknąć Ibuprom? Głowa mi pęka i nie wiem co robić. Miała tak któraś z Was?
 
Już wam pisze kochane już już[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji16] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
Gratulacje kochani !!!!!!!!!!!!!!!!! 😭🎉🎉🎉🎉🎉🙂🙂🙂
 
Dziewczyny, mam pytanie- ile razy badalyscie bete po pozytywnym tescie? I kiedy byłyście na pierwszym usg mniej więcej? Z góry dziękuję za informacje!
Dziewczyny, mam pytanie- ile razy badalyscie bete po pozytywnym tescie? I kiedy byłyście na pierwszym usg mniej więcej? Z góry dziękuję za informacje!
25.09.2020 1 dzień miesiączki
08.10.2020 IUI
27 i 29.10.2020 2 bety
05.11.2020 USG jest tętno 102
 
Tak czytam i czytam te wasze komentarze. Tyle emocji, zestresowalam sie. Hihi ale pozytywnie. Wszystkie czekamy na 18 na meza kolorka 😂
Jutro o 9 30 mam transfer na swiezaczku. Nie moglam odebrac telefonu, wiec tylko maz sie dogadywal z laboratorium. Dopiero jutro sie dowiem czy wszystki 5 przetrwaly.
Tez wasvlekko brzuch bolal po punkcji.
?Wczoraj dzwigalam zakupy i ledwo do domu wrocilam. Chyba po punkcji nie mozna dzwigac.
Trzymam kciuki by wszystkie zostały. Dawaj jutro znac😘
 
Już wam pisze kochane już już[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji16] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
Gratuluję Kochana🥰
 
reklama
Już wam pisze kochane już już[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji16] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
Pięknie super ale się cieszę naprawdę aż się popłakałam że szczęścia oczywiście
Teraz trzymamy kciuki za piękny przyrost i dalszy prawidłowy rozwój bejbusia
 
Do góry